Autodroms » Viedoklis

“Alumīnija spaiņa” krāsa šogad auto pircējiem nav modē. Uzzini, kādām krāsām dota priekšroka!

28 Aug 2018  

"Alumīnija spaiņa" krāsa šogad auto pircējiem nav modē. Uzzini, kādām krāsām dota priekšroka!Jau divus gadus no vietas autobraucēji pasaules mērogā palēnām atsakās no bezgaršīgās, apnicīgās un pat neglītās pelēkās metālikas, ko paši šo auto īpašnieki lepni dēvē par sudraba krāsu. pagaidām zināms, kādas auto krāsas dominē šā gada pirmajā pusgadā. Par to, kā noslēdzies gads, droši vien uzzināsim tikai nākamā gada pavasarī, kad statistikas veidotāji būs saskaitījuši visu pasauli vēlreiz!

Pirms diviem gadiem notika brīnums un bezpersonisko pelēko malā pastūma baltais! daudzi nozares žurnālisti to pat paguva nodēvēt par revolūciju autobraucēju smadzenēs. Lai arī balts tonis drīzāk ir nevainības simbols, tas tomēr ir milzu solis pretim kaut nedaudz krāsainākai pasaulei.

Ar lielu prieku un patikšanu tiek ziņots, ka arī 2017. gada visiecienītākā automobiļa krāsa bijusi tieši baltā. Pavisam no aizvadītajā gadā iegādātajām jaunajām automašīnām visā pasaulē baltā krāsā bijušas četrdesmit procenti braucamrīku. Tātad – teju vai puse!

Eiropas cilvēks tomēr cenšas saglabāt prioritāti nemazgāt savu dzelzs draugu un septiņdesmit astoņi procenti Eiropā bijuši pelēki, sudrabaini vai melni. Turklāt melnā krāsa palikusi nomācošā mazākumā.

Ja runājam par spilgtākiem toņiem, tad veseli desmit procenti izvēlējušies zilganus automobiļus. Teju vai gribās teikt, ka zilas krāsas braucamrīki ieņem pirmo vietu “nokrāsotu” automobiļu starpā!

Protams, arī tik moderno krosoveru vidū valda tumsas valstība – pelēks, sudrabains un melns. Tikai pa retam par savējo izraudzīts krosovers zilganā, bēšīgā vai brūnā krāsā. Sarkana, zaļa, dzeltena krāsa mūsdienu autobraucējam neeksistē kā iespējams variants.

Varbūt daudziem tas būs pārsteigums, taču pelēcības noskaņas pārņemtie pēdējos divus gadus priekšroku vairāk dod parastas pelēkas krāsas variācijām, arvien mazāk izvēloties pelēko “metāliku” jeb sudrabu.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.