Autodroms » Viedoklis

Amerikāņi par pašu neuzticamāko auto uzskata Tesla! Uzreiz aiz Volvo un Audi…

30 Jūn 2020  

Amerikāņi par pašu neuzticamāko auto uzskata Tesla! Uzreiz aiz Volvo un Audi...Vai nav dīvaini, ka automobiļi, kurus mēs teju vai pielūdzam kā svētbildes, pāri okeānam tiek atzīti par pašiem neuzticamākajiem? Mercedes Benz, Volvo, Audi cītīgi cīnās par saraksta pašām pēdējām vietām. Lai gan arī te uzvara pienākas pašiem amerikāņiem, jo visneuzticamākais pēc viņu domām ir Tesla!

Klajā nācis ikgadējais J. D. Power automobiļu uzticamības saraksts. Reitinga tabula, kurā tiek apkopoti auto defekti uz simts jaunām konkrētās markas automašīnām. Pats uzticamakais ir Dodge, kam ir tikai 136 defekti uz simts eksemplāriem. Starp citu, otro vietu ieņem korejietis Kia ar tādu pašu defektu daudzumu.

Pirmais vācietis J. D. Power sarakstā uzrodas vien devītajā vietā un tas ir nekas cits kā Volkswagen. Nākamais Vācijas braucamrīks tikai astoņpadsmitajā vietā – BMW. Diemžēl, pārējiem mūsu TOP izvēles elkiem klājies vēl grūtāk Amerikas tirgū, jo, piemēram, Audi ir trešais no saraksta apakšējā gala ar 225 defektiem uz simts automobiļiem.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.