Autodroms » Viedoklis

Aptauja: ko Re:TV raidījuma AUTODROMS skatītāji vēlētos redzēt šajā gadā!

23 Jan 2018  

Aptauja: ko Re:TV raidījuma AUTODROMS skatītāji vēlētos redzēt šajā gadā!Sāksim ar to, ka liels paldies gan Re:TV par sadarbību, gan jums par aktīvu dalību aptaujā! Mums patiešām ir svarīgi uzzināt, ko vēlaties redzēt un, ko nē! To visu apkopojot, mēģināsim piepildīt jūsu vēlmes! Taču labāk – visu pēc kārtas!

Lai tiktu skaidrībā, kas ir tas, ko vēlaties bez jau esošā redzēt Re:TV raidījumā AUTODROMS uzdevām šo jautājumu mūsu skatītājiem un lasītājiem. Protams, arī mūsu iespējām ir zināmi ierobežojumi, taču būsim priecīgi, ja spēsim kļūt vēl interesantāki un Jums noderīgāki!

Aptaujas jautājums bija gluži vienkāršs – Kādus Re:TV raidījuma AUTODROMS pielikumus jūs vēlētos redzēt? Lai atbildes būtu maksimāli koncentrētas, piedāvājām iespējamos variantus. Lūk arī aptaujas rezultāts!

1) Pārliecinoši pirmajā vietā ar 45 procentiem balsu izvirzījusies jūsu vēlme redzēt pēc iespējas vairāk par jaunajiem un šobrīd tirgū aktuālajiem automobiļiem! Tas būtu tikai loģiski un jau tuvākā laikā uzsāksim sarunas ar televīzijas atsaucīgajiem darbiniekiem, lai jūsu vēlmi īstenotu pēc iespējas ātrāk! Jācer, jūsu vēlmi respektēs arī visi Latvijas jaunu automobiļu tirgotāji! Un tā – Jaunu automobiļu apskati!

2) Reportāžas no starptautiskām auto izstādēm – šo vēlas TV ekrānos redzēt 27 procenti aptaujas dalībnieku, ierindojot šo pozīciju otrajā vēlamākajā vietā! Ja zinām, ka jau pēc pusotra mēneša durvis ver Ženēvas auto izstāde, iespējams spēsim jūsu interesi apmierināt jau pavisam drīz! Protams, gada griezumā izstādes ir daudz un dažādas. Ja izstāžu organizatori izrādīs interesi, iespējams šādi sižeti būs biežāk kā divas reizes gadā. Šoruden auto fanu ceļi vedīs uz Parīzi jau pašā oktobra sākumā. Jācer, ka arī mēs tur būsim!

3) Tiešā ētera diskusijas par auto industrijas aktualitātēm trešo vietu iegūst ar 14 procentiem aptaujas dalībnieku balsu. Kāpēc gan nē! Tas ir vēl kāds iemesls sarunām ar televīzijas pārstāvjiem! Kas zina, varbūt viss izdodas. Kā zināms, problēmas Latvijas auto tirgū, satiksmes drošībā un ceļu infrastruktūrā nav nekāds deficīts. Būtu par ko parunāt…

4) Veseli 9 procenti no aptaujas dalībniekiem vēlētos vairāk informācijas par satiksmes drošību! Tas priecē, jo drošības nekad nevar būt par daudz! Ja vēl paši mēs nedaudz parūpētos, lai visi ielās un ceļos varētu justies droši, mēs dzīvotu ilgi un laimīgi!

5) Un, visbeidzot, ar 5 procentiem šo aptauju noslēdz vēlme uzzināt pēc iespējas vairāk par auto sportu. Vēl pirms gadiem desmit šis punkts būtu ja ne pirmajā vietā, tad tuvu tam. Vai nu autosports kļuvis neinteresantāks, vai mēs mazāk azartiski, bet visā visumā šāds iznākums nedaudz pārsteidz. Vai arī gluži pretēji – arvien vairāk dodamies auto sporta pasākumus vērot klātienē?

Aptauja noslēgusies un sākusies cita. Taču tas nenozīmē, ka mēs negaidīsim ūsu vēstules un komentārus par to, ko būtu un, ko nebūtu vērts iekļaut AUTODROMS repertuārā! Kopā mēs padarīsim šo raidījumu vēl interesantāku un populārāku. Lai gan jau tagad katru nedēļu raidījuma AUTODROMS laikā uz Re:TV viļņa uzgriezti vairāk kā 50 000 televizori. Un cik skatītāji ir pie katra no tā?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.