Autodroms » Zvaigžņu auto

Ar ko Krievijas prezidents Putins savulaik vizinājies pa Drēzdenes ielām? Ielūkosimies slavenību garāžās!

17 Mar 2018  

Ar ko Krievijas prezidents Putins savulaik vizinājies pa Drēzdenes ielām? Ielūkosimies slavenību garāžās!Savulaik esam aprakstījuši teju vai visu tuvākās un tālākās apkaimes prezidentu automobiļus. Kam taupīgs hibrīds, kam pašmāju Citroen. Protams, dažs labs nezina kā izdarīties un pasūta īpašus samta paklājiņus… Interesanti uzzināt, ar ko savulaik braukājis Vladimirs Putins. Turklāt viņam bijis jādala savs auto ar citu kolēģi!

Laikam daži būs dzirdējuši par filmu “Putins”, kuru Krievijā aizliedza, bet paslepus skatījās. Filmas otrajā daļā Putina seno dienu cīņu biedrs stāsta par piedzīvojumiem auto sfērā.

Ni 1985. līdz pat 1990. gadam Putins “nesis” dienestu VDK izlūkdienesta Drēzdenes nodaļā. Tiesa gan, oficiālais amats viņam bijis PSRS un VDR (Vācijas demokrātiskā republika) “draudzības nama” direktora krēsls. Tur pat netālu savu darbu veicis viņa kolēģis, kurš skaitījies VDR apvienības “Luč” vadītājs.

Ar ko Krievijas prezidents Putins savulaik vizinājies pa Drēzdenes ielām? Ielūkosimies slavenību garāžās!Pat VDK majoram tolaik savs personiskais auto laikam nebija pa kabatai, tāpēc abi kolēģi tikuši pie viena auto – VAZ 2106, ar kuru pēc kārtas vizinājušies pa skaistās Drēzdenes gludajām ielām. Pēc stāstītāja vārdiem VAZ 2106 tolaik Drēzdenē bijis kā mūsdienās Mercedes, jo galvenais autoparks demokrātiskajā Vācijā bija Trabant un Wartburg. Mīlīgi automobilīši, kuru priekšā pat “žigulis” izskatījās gana lepns.

Kā uzsver Krievijas kolēģi savos medijos, tad vēl interesants fakts ir tas, ka 1982. gadā dienas gaismu ieraudzīja vēl lepnāks un modernāks “žigulis” – VAZ 2107, taču toreiz vēl VDK majors un viņa kolēģis tika vien pie “sestā žiguļa”.

Interesanti vai majors ar dienesta VAZ 2106 jau tolaik nojauta, ka teju ceturdaļgadsimta būs Krievijas pats galvenais cilvēks?

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.