Autodroms » Izklaide

Ar zāles pļāvēju 6,3 sekundēs līdz ātrumam 160 km/h. Tiesa gan, uz asfalta…

13 Jūn 2019  

Ar zāles pļāvēju 6,3 sekundēs līdz ātrumam 160 km/h. Tiesa gan, uz asfalta...Iedomājieties, cik veikli varētu nopļaut piemājas mauriņu, ja zāles pļaušanas traktoriņš spētu braukt ar ātrumu virs 160 kilometriem stundā! Tad par zāliena pļāvēju pieteiktos pat visslinkākais cilvēks pasaulē. Taču ne katram šāda privilēģija ir dota.

Honda radījusi savu kārtējo brīnumu – pasaules ātrāko zāles pļāvēju. Šoreiz ar nosaukumu Honda Mean Mower V12.

Lieki piebilst, ka automātiski šis lauksaimniecības darba rīks tika iekļauts Ginesa rekordu grāmatā. Turklāt, der atcerēties, ka arī pirms tam vairāki Honda zāles pļāvēji tika atzīti par pasaules ātrākajiem. Tātad Honda nenogurstoši konkurē pati ar sevi. Vismaz zāles pļaušanas jautājumā noteikti.

Ar zāles pļāvēju 6,3 sekundēs līdz ātrumam 160 km/h. Tiesa gan, uz asfalta...Šoreiz tāds nedaudz neierasts mērījums, taču Honda Mean Mower V12 no nullēs līdz ātrumam 160 km/h ieskrienas 6,29 sekundēs. Un ne pēc ražotāja teiktā, bet reālā situācijā. Tas ir līdzvērtīgi, piemēram, Audi R8 sniegumam.

Dārza traktoriņš aprīkots ar viena litra iekšdedzes dzinēju, kuram maksimālā jauda ir 200 zirgspēki. Patiesībā šis dzinējs patapināts no motocikla Honda CBR1000RR. Masas un jaudas proporcijas esot labākas kā izslavinātajam Bugatti Chiron.

Honda inženieri apgalvo, ka neoficiālos testos Honda Mean Mower V2 sasniedzis maksimālo ātrumu 243 km/h. tas radot pārliecību, ka izdosies oficiāli pārspēt šobrīd esošo zāles pļāvēju ātruma rekordu – 217 km/h!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.