Autodroms » Izklaide

Arābu emirātos nosaukti “Vispasaules sieviešu automobilis 2019″ konkursa uzvarētāji. Ko par to teiks mūsu dāmas?

21 Nov 2019  

Arābu emirātos nosaukti "Vispasaules sieviešu automobilis 2019" konkursa uzvarētāji. Ko par to teiks mūsu dāmas?To, ka pasaulē notiek tūkstošiem “Gada auto” konkursi katru gadu, vairs atgādināt nevajag. Bez vērienīgiem pasaules vai kontinenta mēroga konkursiem, tādi notiek katrā pagastā. Tikai bizness – nekā personīga! Ja kāds par to maksā, kāpēc no tā atteikties. Bet liksim mieru pašdarbību un atgriezīsimies uz lielās pasaules mēroga skatuves. Apvienotajos Arābu Emirātos nosaukti ikgadējā “Vispasaules sieviešu automobilis 2019″ konkursa uzvarētāji. Un tas jau izklausās pietiekami nopietni!

Šāds konkurss notiek jau devīto gadu un tā žūrijā iesaistīti žurnālisti no trīsdesmit vienas valsts. Savukārt pretendentu klāstā nav tikai tie automobiļi, kuru pārstāvji par dalību samaksājuši, bet pilnīgi visi konkrētā gada aktuālie modeļi. Droši vien tāpēc arī uzvarētāju sarakstā valda demokrātija.

Pasaulē auto marku un modeļu ir daudz, taču piešķirtas balvas tiek vien septiņās nominācijās. Godīgi un objektīvi. Tieši tā tas noticis arī šajā gadā.

Arābu emirātos nosaukti "Vispasaules sieviešu automobilis 2019" konkursa uzvarētāji. Ko par to teiks mūsu dāmas?Par Gada auto kā sieviešu ģimenes braucamrīks atdzīta Mazda 3! Paralēli tam šis modelis ieguvis galveno balvu! Tātad sieviešu auto 2019 ir Mazda 3! Apsveicam un novēlam šim modelim veiksmi arī pie mums.

Kā sieviešu pilsētas automobilis pie godalgas tika braucamrīks ar paaugstinātu veiktspēju – Kia XCeed. tas vien liecina, ka šie it kā apvidnieki ir populāri ne tikai mūsu pilsētās vien.

Krosoveru konkurencē lauru vainags pienākas izskatīgajam Range Rover Evoque. Automobilim, ar kuru labprāt dižojas arī stiprā dzimuma jaunbagātnieki.

Sporta automobiļu konkurencē žūrija lēma par labu Porsche 911. Ar žūriju nepastrīdēsies, lai gan šis modelis tomēr vairāk piedienētu veiksmīgam vīrietim un veiksmīga sieviete labi izskatītos viņam blakus.

Par sievietēm piemērotāko premium klases auto žūrija izvēlējusies BMW 8. sērijas kupeju.

Aplausus un ziedus studijā. Ja reiz pasaules mēroga žūrija lēma par labu šiem modeļiem, tad tie ir “Gada auto” visā pasaulē. Tātad arī pie mums! Savukārt dāmām ir viela pārdomām, dodoties uz veikalu pēc jauna auto.

Ja nu kas nedaudz izbrīna, tad tas ir nelielu un sievišķīgu automobiļu trūkums uzvarētāju sarakstā. Bet laikam jau tādi laiki. Kas zina – pēc pāris gadiem šajā konkursā varbūt dominēs visi iespējamie pikapi un lielie apvidnieki!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.