Autodroms » Auto Ziņas

Arī Dacia kapitulējis un piekritis elektriskajam pildījumam – Dacia Spring

5 Mar 2020  

Arī Dacia kapitulējis un piekritis elektriskajam pildījumam - Dacia SpringAtbilstoši savai pārveidotājas reputācijai autobūves nozarē, “Dacia” ir gatava pāršķirt jaunu vēstures lappusi, laižot klajā “ Dacia Spring” — konceptauto, kas ir “Dacia” pirmā pilnīgi elektriskā modeļa priekšvēstnesis. Ar konceptauto “Dacia Spring” tā kļūst par cenas ziņā pieejamāko elektrorevolūciju.

Tikai 15 gados “Dacia” ar revolucionārajiem “Logan” (jauno automobiļu tirgū) un “Duster” (SUV kategorijā) ir līdz pamatiem satricinājusi autobūves nozari. Zīmols turpina mainīties līdzi laikam, paliekot uzticīgs sākotnējām vērtībām: vienkārši, mūsdienīgi, uzticami un izturīgi automobiļi par taisnīgu cenu. Tas ir īsts veiksmes stāsts ar 6,5 miljoniem klientu, kas, pateicoties “Logan”, “Sandero” un “Duster”, padara zīmolu par līderi Eiropā (pēc pārdošanas apjomiem privātpersonām).

Arī Dacia kapitulējis un piekritis elektriskajam pildījumam - Dacia SpringAr pilnīgi elektrisko motoru un ikdienas lietošanai pielāgoto akumulatoru “Dacia Spring” atbilst pilsētas un piepilsētas mobilitātes praktiskajām vajadzībām. Tas ir izturīgs automobilis, kas gan individuālajiem, gan autoparku īpašniekiem sniedz pilnu elektromobiļa priekšrocību klāstu: ērtu braukšanu, klusu darbību bez vibrācijām un izplūdēm utt. Turklāt to var vienkārši uzlādēt, un tam gandrīz nav vajadzīga apkope.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.