Autodroms » Tirgus

Ārkārtas situācijas dēļ Porsche pagarina jauno automašīnu garantiju

30 Apr 2020  

Ārkārtas situācijas dēļ Porsche pagarina jauno automašīnu garantijuLai šajā ārkārtas situācijā atvieglotu savu klientu ikdienu un viņu rūpes par savu automašīnu, Porsche par trīs mēnešiem bez maksas pagarina jauno automašīnu garantiju tiem klientiem, kuru auto garantija beidzas laika posmā no šī gada 1. marta līdz 31. maijam. Tas attiecas arī uz tiem, kas jau iegādājušies Porsche Approved pagarināto garantiju – arī to bez maksas varēs izmantot par trīs mēnešiem ilgāk.

“Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt saviem klientiem augstākā līmeņa atbalstu un pakalpojumus – arī šādās situācijās, kad Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi ir ievērojami mainījuši mūsu ikdienu, radot dažādus izaicinājumus. Tāpēc Porsche AG ir pieņēmuši lēmumu visā pasaulē, tostarp arī Latvijā, automātiski pagarināt garantiju un tajā iekļautos Porsche Assistance pakalpojumus visiem, kuru jaunajiem Porsche tā beidzas laika posmā no 1. marta līdz 31. maijam, lai bez raizēm varētu doties ceļā un paļauties uz mūsu profesionāļu atbalstu, kad vien tas nepieciešams,” saka Ivars Norvelis, Porsche oficiālā izplatītāja SIA Baltijas sporta auto vadītājs.

Jaunais garantijas beigu datums tiks aprēķināts pēc esošā garantijas beigu datuma. Piemēram, ja jaunas automašīnas garantija beidzas 2020. gada 20. martā, tad tā tiek pagarināta līdz 2020. gada 20. jūnijam, vai, ja garantija beidzas 2020. gada 15. maijā, tad pagarinājums ilgst līdz 2020. gada 15. augustam.

Automašīnas garantija šajā laika posmā tiek pagarināta bez maksas uz trīs mēnešiem, un tas notiek automātiski, līdz ar to klientam nav jāveic nekādas papildu darbības.

Jaunas Porsche automašīnas garantija ir vismaz divi gadi, un tā stājas spēkā dienā, kad auto tiek nodots īpašniekam. Porsche Approved garantija lietotām automašīnām ir spēkā vismaz 12 mēnešus – ar iespēju to pagarināt. Garantijas pieprasījumu var iesniegt Porsche centrā Rīga.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.