Autodroms » Auto Ziņas

Atklātībā nonākušas pirmās nākamā gada Lada Niva skices. Pavisam cits “bobiks”!

9 Mai 2019  

Atklātībā nonākušas pirmās nākamā gada Lada Niva skices. Pavisam cits "bobiks"!Ja gribi dižoties, tad izvēlies jebkuru SUV klases auto un pievērs uzmanību, lai būtu gana daudz hroma, dermantīna un milzīgs multimediju centra ekrāns. ja gribi iebraukt meža vidū, šķērsot purvu, pārbraukt upi un neskriet pēc traktora, tad pietiks ar nepilnu desmit tūkstošu vērtu Lada Niva.

Atklātībā nonākušas pirmās nākamā gada Lada Niva skices. Pavisam cits "bobiks"!Taču tam auto, kuru mēs zem šā nosaukuma pazinām teju četrdesmit gadus, drīz tomēr pienāks gaidītā paaudžu maiņa. Jaunās Ņivas ražošana sāksies vai nu nākamajā, vai 2021. gada sākumā.

Atklātībā nonākušas pirmās nākamā gada Lada Niva skices. Pavisam cits "bobiks"!Neizskaidrojamā veidā internetā noplūdušas jaunā modeļa patenta skices. Tie, kas seko autobūves jaunumiem, zinās, ka tās ir ļoti jau nu līdzīgas konceptam ar nosaukumu Lada 4×4 Vision.

Nākotnes Niva taps uz tās pašas modernās Renault-Nissan platformas, uz kuras top jaunais Renault Clio un drīzumā arī jaunais Nissan Juke un Renault Capture. Iespējams, šo platformu pietaupīs arī nākamās paaudzes Dacia Duster.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.