Autodroms » Izklaide

Atrasts interneta veikalā – brīvdabas čurājamā ierīce īstām dāmām! Jūs esat to pelnījušas!

20 Mai 2020  

Atrasts interneta veikalā - brīvdabas čurājamā ierīce īstām dāmām! Jūs esat to pelnījušas!Šķiet, unikālā ierīce paredzēta dāmām, kuras labprāt apmeklē intelektuāli izglītojošus pasākums dažādu festivālu veidolā. Vai arī gadījumiem, kad ļoti sagribās nostāties ar večiem pie viena pisuāra. Mēs ātri vien atradām pielietojumu šai ierīcei tām dāmām, kas pavada daudz laika automobilī!

Atrasts interneta veikalā - brīvdabas čurājamā ierīce īstām dāmām! Jūs esat to pelnījušas!Gan jau ne viens vien saskāries ar situāciju, kad nākas ilgāku laiku pavadīt sastrēgumā. Ja no auto izkāps vīriešu kārtas pārstāvis un nedaudz paplestām kājām nostāsies pie tiltu margas, teju visiem tas šķitīs gana aizdomīgi. Zibsnīs telefonu zibspuldzes, rūks filmu kameru motori un jau pēc desmit sekundēm internetu pārpildīs pikantas ainiņas no konkrētā kunga ikdienas.

Atrasts interneta veikalā - brīvdabas čurājamā ierīce īstām dāmām! Jūs esat to pelnījušas!Kuram gan ienāks galvā kas aizdomīgs, redzot šādi nostājoties lēdiju kuplā volānu kleitā? Jaukā būtne vienkārši sagribēja ieelpot malku svaiga gaisa! Un tas nekas, ka zem tilta laivā sēdošais makšķernieks tā arī nesapratīs, kāpēc no skaidrām debesīm līst treknas lietus lāses!

Atrasts interneta veikalā - brīvdabas čurājamā ierīce īstām dāmām! Jūs esat to pelnījušas!Ļoti pat praktiska ierīce, kura maksā vien nepilnus četrus eiro, plus daži dālderi par piegādi no saulainās Ķīnas. Starp citu, daiļās dāmas – jau kaut kur šo instrumentu redzat, tad ņemat ciet nedomājot. Uzraksts “izpārdots” liecina, ka plaukstošajās un attīstītākajās zemēs šāds izgudrojums ir lielā cieņā!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.