Autodroms » Vēsture

Atskatoties uz Maretati GranTurismo un GranCabrio… Viens modelis – daudzi raksturi!

22 Nov 2019  

Atskatoties uz Maretati GranTurismo un GranCabrio... Viens modelis - daudzi raksturi!Maserati GranTurismo kopš 2007. gada atrodas GT automašīnu topa augšgalā. Kad GT GranTurismo tika prezentēts Ženēvas starptautiskajā motoršovā 2007. gadā, tika iezīmēts pavērsiena punkts Maserati vēsturē. Šī četru sēdekļu, divdurvju kupeja ar Pininfarina klasisko dizainu un jaudīgo 8 cilindru turbo dzinēju kļuva par mūsdienīgu 1947. gadā izlaistā Maserati A6 1500 interpretāciju un laika gaitā kļuva par vienu no vissimboliskākajām automašīnām, kādu Maserati jebkad bija būvējis.

Atskatoties uz Maretati GranTurismo un GranCabrio... Viens modelis - daudzi raksturi!Kad 2009. gadā GranCabrio debitēja Frankfurtes starptautiskajā motoršovā, tā pievienojās GranTurismo automašīnu topam. Laika gaitā, veicot dažādus atjauninājumus, MY18 GranTurismo bija sasniedzis savu pilnvērtīgāko versiju. Atjaunošanas laikā tika uzlabotas aerodinamikas, ergonomikas un automašīnas informācijas paneļa sistēmas. Pateicoties MY18 atjauninājumiem, ikoniskā kupeja tika piedāvāta 16 dažādās krāsās. Mašīnas komplektēšanai tika piedāvāti 14 viegla sakausējuma riteņi sešos dažādos dizainos, bremžu uzlikas – deviņās krāsās, kā arī Exterior Carbon and Exterior Body krāsu komplekti.

Ar MY18 atjauninājumiem GranTurismo un GranCabrio tika attīstītas divās versijās – Sport un MC (Maserati Corse), kuras viena no otras atšķīrās ar spēcīgu un atšķirīgu identitāti. Šīs versijas bija pieejamas vairāk nekā 400 000 unikālās kombinācijās.

Maserati GranTurismo izstaro oriģinālu GT zīmola šarmu, pateicoties harizmātiskajam 4,7 litru Ferrari V8 dzinējam, kas sasniedz 460 Zs pie 7,000 apgriezieniem un 520 Nm ar maksimālo griezes momentu pie 4,750 apgriezieniem. Kopš 2007. gada līdz šodienai GranTurismo un GranCabrio ir guvuši neskaitāmus panākumus. Visā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 40 000 ikonisko automobiļu, no kuriem 28,805 bija GranTurismo un 11,715 bija GranCabrio.

Maserati S. p. A. Maserati ražo pilnīgi unikālu auto klāstu ar apbrīnojamu personību, kuru atpazīs jebkur. Šīs automašīnas ar izsmalcināto stilu, inovatīvajām tehnoloģijām un nenoliedzami ekskluzīvo raksturu sajūsminās pat vissmalkāko, prasīgākos pircējus ar vissmalkāko gaumi. Šīs automašīnas vienmēr ir bijuši autobūves nozares etalons. Maserati mantojuma vēstnieki ir Quattroporte flagmanis, Ghibli sporta sedans, Levante, Maserati pirmais SUV, kā arī GranTurismo un GranCabrio sporta automobiļi. Tik plašs piedāvājums, kā nav bijis nekad piedāvā – benzīna un dīzeļdzinējus, pakaļējo un pilnpiedziņu, smalkākos materiālus un izcilu tehnisko inženieriju. Maserati parāda, ko nozīmē tradīcijas veiksmīgu automobiļu vēsturē, kur katrs no tiem pārdefinē to, kas it Itālijas sporta auto no dizaina, veiktspējas, komforta, elegances un drošības aspekta.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.