Autodroms » Izklaide

Audi e-tron iekaro Streifas slēpošanas trases stāvāko nogāzi ar Matiasu Eksrēmu pie stūres

19 Feb 2019  

Audi e-tron iekaro Streifas slēpošanas trases stāvāko nogāzi ar Matiasu Eksrēmu pie stūresJanvāra beigāsAudi pilnībā elektriskais SUV devās iekarot pasaules labāko slēpotāju iecienīto slēpošanas trasi Austrijā. Īpaši aprīkotais Audi e‑tron, pasaules rallijkrosa čempiona Matiasa Ekstrema (Mattias Ekström) vadīts, uzbrauca pa leģendārās Streifas trases Peļu lamatām(Mausefalle). Šī kalna nogāze ar 85 procentu slīpumu ir stāvākā slēpošanas kalna daļa.

Peļu lamatasar 85 procentu slīpumu ir stāvākā slavenā Streifas slēpošanas trases nobrauciena daļa Kicbūhelā. Lai nokļūtu līdz virsotnei, Audi e‑tronautomobilis tika aprīkots ar īpašu quattropilnpiedziņu ar diviem aizmugurējā tilta elektromotoriem un vienu priekšējā tilta elektromotoru. Tehnoloģiju demonstrēšanas automobilis sasniedza kopējo jaudu 370 kW. Turklāt Audiveica arī izmaiņas programmatūrā saistībā ar griezes momentu un griezes momenta sadalīšanu īpašajiem Streifas apstākļiem. Īpaši šim braukšanas pasākumam izstrādātie 19 collu riteņi ar radzēm nodrošināja nepieciešamo saķeri, braucot pa sniegu un ledu.

Audi e-tron iekaro Streifas slēpošanas trases stāvāko nogāzi ar Matiasu Eksrēmu pie stūresLai sasniegtu lielāko iespējamo drošību, Audi e‑trontehnoloģiju demonstrēšanas automobilis bija aprīkots ar drošības karkasu un sporta sēdekli ar sešpunktu drošības jostām. Pats automobilis tika aprīkots ar drošības konstrukciju, caur kuru bija izvilkta drošības trose. Vilkšanas ierīce nokļūšanai virsotnē netika izmantota. Audišajā projektā sadarbojās ar spēcīgu partneri – Austrijas dzērienu ražotāju Red Bull. Abi uzņēmumi ir ilggadēji Hānenkamas sacensību partneri un kopā organizēja šo ekstrēmo pasākumu.

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.