Autodroms » Auto Ziņas

Audi veiksmes stāsta otrā paaudze ir klāt – A3 Limousine. Cik ātri skrien laiks…

21 Apr 2020  

Audi veiksmes stāsta otrā paaudze ir klāt – A3 Limousine. Cik ātri skrien laiks...Kompaktais četru durvju sedans ir digitalizēts un pilnībā savienots no informācijas un izklaides sistēmas līdz autovadītāja asistentu sistēmām. Zem elegantās virsbūves slēpjas jaunas vadības un balstiekārtas pielāgošanas funkcijas, nodrošinot vienlīdz efektīvu un dinamisku braukšanu.

Jaunā A3 Limousine dizains ir vienlaikus sportisks un elegants. Salīdzinot ar tā priekšgājējiem, automobiļa garums ir palielinājies par četriem centimetriem un sasniedz 4,5 metrus, bet automobiļa garenbāze saglabājusies nemainīga. Savukārt tā platums palielinājies par diviem centimetriem un tagad ir 1,82 metri, bet augstums – par vienu centimetru un tagad ir 1,43 metri. Tādējādi palielinājies arī griestu augstums – pat par diviem centimetriem salona priekšā, pateicoties zemākai vadītāja sēdekļa pozīcijai. Bagāžas nodalījuma 425 litru ietilpība ir identiska iepriekšējam modelim.

Audi veiksmes stāsta otrā paaudze ir klāt – A3 Limousine. Cik ātri skrien laiks...Automobiļa priekšpusē ir liela Singleframe radiatora reste ar bišu šūnu režģi, ko aptver iespaidīgi priekšējie lukturi. Papildaprīkojumā ar Matrix LED tehnoloģiju, priekšējos lukturos ir arī digitālie dienas gaitas lukturi. Tie sastāv no pikseļu stariem, kas veidoti no 15 LED segmentiem, kurus iespējams individuāli izcelt un dažādajām A3 sedana versijām piešķirt īpašu izskatu. Sedana virsbūves līnija stiepjas līdz aizmugurējam bamperim. Tādējādi tiek izcelts tā garums, kas ir par 15 centimetriem lielāks, nekā Sportback modelim, sānam piešķirot īpaši elegantu izskatu.

Jaunais A3 Limousine pieejams ar diviem TSFI dzinējiem un vienu TDI dzinēju. Tos visus vieno augsta efektivitāte un ekonomija. 1,5 litru tiešās iesmidzināšanas 35 TSFI dzinējs attīsta 150 ZS jaudu un ir pieejams divās versijās – ar pilnībā jaunu izstrādātu sešu ātrumu manuālo pārnesumkārbu un septiņu ātrumu S tronic pārnesumkārbu.

Audi veiksmes stāsta otrā paaudze ir klāt – A3 Limousine. Cik ātri skrien laiks...Papildu COD (cylinder on demand) sistēmai dzinējs apvienojumā ar S tronic divsajūgu pārnesumkārbu izmanto 48 voltu daļējā hibrīda sistēmu. Tā atgūst enerģiju, automobilim samazinot ātrumu, atbalsta dzinēju ar līdz pat 50 Nm griezi, uzsākot braukšanu vai strauji paātrinoties, kā arī tā ļauj A3 sedanam vairākās situācijās pārvietoties ar izslēgtu dzinēju. Ikdienas braukšanas apstākļos tā samazina degvielas patēriņu pat par 0,4 litriem uz 100 kilometriem. 2,0 TDI ar 150 ZS jaudu arī darbojas ar septiņu ātrumu S tronic pārnesumkārbu, kurā ātrumu pārslēgšana tiek veikta ar elektronisku vadības sviru.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.