Autodroms » Testi

AUTODROMS izmēģina LASER WASH bezkontakta automazgātavu! Gaismas šovs + tīrs auto!

3 Nov 2017  
Foto: @autodroms.lv

Foto: @autodroms.lv

Auto uzpucēšanas vietu Auto Rings zina daudzi! Vispirms jau to nevar nepamanīt, jo ģeogrāfiski atrodas pašā Rīgas sirdī. Otrkārt daudzi to atceras kā lielisku steiku ēstuvi! Tagad ir iemesls atkal pieminēt šo vietu – kā pirmo Baltijā bezkontakta auto mazgāšanas līniju Laser Wash.

Ko nozīmē “bezkontakta auto mazgāšana”? To, ka jūsu automobilim visa procesa laikā nekas nepieskaras. Nekas, izņemot ūdeni un dažādas auto ķīmijas līdzekļi. Tā saucamajās “birstēs” gar jūsu lakotajiem sāniem berzīsies sintētiskas slotas. Rokas mazgāšana ir daudz iecienītāka, taču arī tur pa lakojumu šļūkā sūklis un susināmās salvetes. Laser Wash līnijā visu nodrošina robotizēts augstspiediena ūdens sūknis, kurš neskaitāmām, spēcīgām strūkliņām aptver visu auto virsbūvi.

AUTODROMS izmēģina LASER WASH bezkontakta automazgātavu! Gaismas šovs + tīrs auto!Vārdiem izstāstīt to nav nemaz tik vienkārši. Vienkāršāk ir visu izmēģināt uz vietas. To izdarījām mēs un iesakām arī jums. Bez tā, ka astoņās minūtēs tiksiet pie tīra un spīdīga automobiļa, mazgāšanas process sagādā arī vizuālu baudījumu. Dažādu krāsu putas, gaismas spēle. Tas viss kopā pārvērš parastu auto mazgāšanu par aizraujošu notikumu! No savas puses iesakām – pirmo pieredzi vislabāk gūt tad, kad ārā satumsis! Tad efekts ir daudz izteiktāks! Un paņemiet līdzi ģimenes jaunākos pārstāvjus – viņi būs vienkārši sajūsmā!

Lai pēc iespējas efektīvāk iepazīstinātu žurnālistus un pastāvīgos klientus ar jaunumu pie Latvijas auto mazgāšanas debesīm, Auto Rings visu mošķu dienas pievakarē uzrīkoja īstu šausmu nakti! Gaismas, lāzera stari, dažādas atrakcijas un briesmoņi, kas iznirst no tumsas! Iespaidīgi!

AUTODROMS izmēģina LASER WASH bezkontakta automazgātavu! Gaismas šovs + tīrs auto! AUTODROMS izmēģina LASER WASH bezkontakta automazgātavu! Gaismas šovs + tīrs auto!Varam vien piebilst, ka Laser Wash auto mazgāšanas līnija šurp atceļojusi no Amerikas un pagaidām Baltijā ir vienīgā. Zinot amerikāņu teju vai maniakālo tieksmi sēdēt tīrā automobilī, tā ir sava veida garantija, ka jaunievedums darbosies perfekti un rezultāts būs lielisks. Lai arī ārā lija lietus un visa Rīga grima dubļos, mēs ar pirmo izmēģinājumu bijām apmierināti un īpašais vaska pārklājums vēl labu laiku pasargāja auto no jaunas dubļu kārtas!

Un nevajadzētu aizmirst, ka automobili nav jāmazgā tikai tāpēc, lai tas labi izskatītos. Primāri tā ir iespēja izbēgt no rūsas, kas visos gadījumos rodas no mehāniskas traumas. Pat smilšu grauds starp moldingu un automobiļa durvīm spēj izēst gana lielu mikro traumu, pa kuru metālam piekļūs ūdens, skābeklis un mūsu tik iecienītais ceļu kaisāmais sāls sastāvs…

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.