Autodroms » Viedoklis

AUTODROMS.LV ir otrais apmeklētākais interneta blogs aizvadītā gada rudens mērījumos!

21 Jan 2018  
Kā liecina Gemius pētījums, AUTODROMS.LV galvenā auditorija ir vecumā no 25 līdz 55 gadiem! Tātad tie, kas varētu kļūt par jūsu klientiem!

Kā liecina Gemius pētījums, AUTODROMS.LV galvenā auditorija ir vecumā no 25 līdz 55 gadiem! Tātad tie, kas varētu kļūt par jūsu klientiem!

Tas nu ir noticis – mūsu AUTODROMS.LV ir kļuvis par otro apmeklētāko interneta blogu Latvijā! Mērījumi tika veikti aizvadītā gada novembrī un tajos kopskaitā izvērtēja teju vai simts dažādas interneta vietnes. Nē, ne jau tās, kuras ar lielu naudu cīnās par vel lielāku naudu! Šoreiz stāsts par tiem, kas savu darbu dara no sirds un cenšas kādam būt noderīgi! Tieši tāpēc varam būt jo īpaši lepni, jo esam pietuvinājušies mūsu draugiem KURSORS.LV!

Neizprotamu iemeslu dēļ reklāmdevēji balsta savu izvēli uz mākslīgi radītu auditorijas skaitu, īpaši neiedziļinoties, ka daudzajos simtos tūkstošu slēpjas nepilngadīgie, maksātnespējīgie, tālu ārpus Latvijas dzīvojošie un vienkārši datorizēti roboti! galvenais – pēc iespējas vairāk klikšķu uz krāsaina banera!

AUTODROMS.LV ir otrais apmeklētākais interneta blogs aizvadītā gada rudens mērījumos!Savukārt tā dēvētie blogi, kuru starpā atrodami esam arī mēs, galvenokārt interesē konkrētu auditoriju. Mums ir prieks, ka darbs nav bijis velts un esam sasnieguši labus rezultātus! Un, protams, no sirds sveicam arī visus JŪS – mūsu auditoriju! Bez jums mūsu darbam nebūtu jēgas! Tiekamies arī turpmāk! Katru dienu! Ar jaunām ziņām un informāciju!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.