Autodroms » Izklaide

Autovadītāja “sapņu darbs” par 35 000 eiro gadā. Un tikai ekskluzīvi automobiļi!

30 Jūl 2019  

Autovadītāja "sapņu darbs" par 35 000 eiro gadā. Un tikai ekskluzīvi automobiļi!Nav jau, protams, tik ienesīgi un prestiži, kā strādāt vistu fermā vai novākt svaigi ienākušos brokoļus, kur algas ir milzīgas un attieksme pret darbiniekiem gluži kā pret vistuvāko radinieku, taču arī šāds darbs tiem, kam ir auto vadītāja apliecība, nav gluži zemē metams. Bet labāk jau visu pēc kārtās.

Lai labāk izprastu “sapņu darba” piedāvājumu jāsāk ar to, ka ir valstis, kurās maksātnespēja tiek uzskatīta par kriminālu pārkāpumu un par to draud ne tikai naudas sods. Viena no šādām zemēm ir nebūt ne trūcīgie Arābu emirāti. Lai izvairītos no brīvības atņemšanas uz kādu laiku, daudzi bankrotējušie miljonāri pamet visu savu iedzīvi un emigrē uz citām valstīm, kur pret maksātnespēju izturas ar lielāku lojalitāti. Un kam gan citā valstī interesēs aizbēdzis parādnieks, ja pašiem savējo netrūkst!

Britu uzņēmums HushHush esot pamanījies uz šo bēgļu rēķina diezgan labi nopelnīt un tagad meklējot papildspēkus – superautomobiļu medniekus! Galvenais nosacījums – jābūt pilngadīgam, jābūt ar derīgu autovadītāja apliecību un pietiekami labi jāorientējas ekskluzīvo automobiļu lietās. Galvenais uzdevums – meklēt Dubajā un tās apkaimē stāvvietās pamestos automobiļus. Protams, ne jau kaut kādus automobiļus, bet tos, kuru vērtība līdzinās mūsu telefona numuram.

Superautomobiļu mednieku uzdevums esot atrast šādus interesantus spēkratus, izpirkt no kreditora un pārdzīt uz speciālu garāžu, kur profesionāli mehāniķi saved vērtīgos transporta līdzekļus ideālā kārtībā un pārpārdod tālāk! Par šādu darbu HushHush solot apmēram 35 000 eiro lielu algu gadā un vēl bonusus no pārpārdoto automobiļu ienākumiem. Pirmajā laikā arī par dzīves vietu neesot jāuztraucas.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.