Autodroms » Auto Ziņas

Baumo, ka Mitsubishi plāno atsākt leģendārā Lancer Evolution ražošanu!

2 Jūl 2019  

Baumo, ka Mitsubishi plāno atsākt leģendārā Lancer Evolution ražošanu!Droši vien, ka Mitsubishi Lancer Evolution nekad nav bijis un nebūs tas modelis, pēc kura stāv gara rinda kā pēc karstiem pīrādziņiem stacijas tunelī. Un tomēr daudziem šāda veida automobilis pietrūkst. Atgādināsim, ka iepriekšējais modelis pēdējo reizi pameta rūpnīcas konveijeru pirms trīs gadiem un, kopš tiem laikiem vieta ir tukša. Latvijas autobraucēji būs pamanījuši, ka pat lietoto “evo” īpatsvars mūsu ceļos ir samazinājies līdz nullei.

Runā, ka Mitsubishi sasparojies atgriezties pie Lancer Evolution ražošanas. Vai tas ir labi, vai slikti? Grūti teikt. Arī savulaik padzirdot par Mitsubishi modeļa Eclipse atdzimšanu daudzi berzēja rokas un bija cerību pilni.

Ja ticēt neoficiālām ziņām, tad Lancer Evolution varētu rasties kā Renault Megane RS Trophy tuvs radinieks. Pirmkārt šie automobiļi dalītu vienu un to pašu platformu, otrkārt Evolution tiktu pie divu litru Renault benzīna dzinēja. Tikai ar nedaudz vairāk zirgspēkiem, kas panākts ar programmatūras palīdzību.

Vēl interesanti varētu būt tas, ka jaunajam “evo” paralēli iekšdedzes dzinējam plānots piemeistarot nelielu elektrisko spēka agregātu. Visticamāk, lai spētu iekļauties neloģiskajās ekoloģijas normās.

AUTODROMS pirms kāda laika Polijas pilsētas Poznaņas trasē izmēģināja Renault sportisko sniegumu. Tajā skaitā Renault Megane RS Trophy. Jāsaka, ka tas pilnīgi nav sliktākais variants, kam varētu līdzināties Mitsubishi Lancer Evolution. Un vēl jāpiebilst, ka šis auto savu misiju pilda tikai un vienīgi trasē. Koplietošanas ceļos tas galvenokārt var kalpot kā labs izrādīšanās instruments.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.