Autodroms » Auto Ziņas

BMW M5 universālis ar 800 zirgspēku jaudu – jaunums no Vācijas rokdarbniekiem!

9 Apr 2018  

BMW M5 universālis ar 800 zirgspēku jaudu - jaunums no Vācijas rokdarbniekiem!Universāļus jeb tautā sauktos par desu vāģiem ļoti reti aprīko ar dzinēju gammas pašiem jaudīgākajiem spēka agregātiem. BMW M5 universāļi nekad nav bijis plaša patēriņa produkts. Gadus septiņus tādu vairs nav vispār. Lai gan žēl, jo dažs labs universālis izskatās krietni spējīgāks par sedaniem un hečbekiem. Un tomēr vieta tukša palikt nevar, tāpēc BMW M5 F10 tomēr dabā eksistē.

Tūninga studija Aulitzky Tuning pieķērās kādam BMW 550i un nolēma to pārvērst M5! Tehniskās niansēs neiedziļināsimies. To ir daudz. labā ziņa ir tā, ka jaunajā spridzeklī palicis oriģinālais BMW 550i 4,4 litru V8 dzinējs. Taču tas piedzīvojis ne tikai elektronisku iejaukšanos, bet īstu pārbūvi. Kā senos laikos – ar atslēgu komplektu, virpu un citiem instrumentiem.

Auto vispirms jau kļuvis nedaudz vieglāks. Otrkārt buršanās ap turbīnu, karbona izplūdes kolektors un pilnīgi jauna izplūdes sistēma ļāvusi iemānīt 4,4 litru dzinējā 800 zirgspēkus.

Šādos projektos neiztikt arī bez izmaiņām automobiļa salonā. Mūsdienās pat dārgos automobiļos tik modernais EKO dermantīns ātri vien tika aizvietots ar ekskluzīvu ādu, uzradušies ari daži alumīnija un karbona dizaina elementi.

Vārdu sakot, ja rokas neaug no padusēm un tās abas nav kreisās, tad izdarīt var daudz un dikti. Tiesa gan, mūsu birokrātijas labirintos auto pārbūve būtu medaļas skaistākā puse…

 

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.