Autodroms » Auto Ziņas

Bugatti gatavo “pašapziņas cēlēju” tiem, kam ar to ir galīgi bēdīgi!

9 Apr 2019  

Bugatti gatavo "pašapziņas cēlēju" tiem, kam ar to ir galīgi bēdīgi!Kāpēc pilsētas ielās un starppilsētu šosejās nepieciešami automobiļi ar paaugstinātu veiktspēju? Automobiļi, kurus daudzi lepni sauc par SUV vai krosoveriem. Gan šo automobiļu ražotāji, gan pircēji lieliski apzinās, ka auto ar pilnpiedziņu un, iespējams, pat ar pazeminātajiem pārnesumiem nekad nenobrauks no asfalta. Ka šajos purva bridējos sēdēs dāmītes kostīmiņos un kundziņi uzvalciņos. Un tomēr tieši šie pseido apvidnieki ir paši pieprasītākie pasaules kopējā tirgus laukumā.

Lai neatpaliktu no konkurentiem, arī Bugatti gatavojot mazvērtības kompleksu nograuztajiem nelielu dāvaniņu – krosoveru! Tiesa gan, tas dienas gaismu ieraudzīšot vien 2023. gadā. Taču tiem, kam ar pašapziņu ir skumjāk par skumju, var nedaudz paciesties. Jau pats Bugatti, kurš nevar lepoties ar lielu modeļu skaitu, uzskatāms par šādu tādu personisko trūkumu aizstāšanu ar lielu naudu. Tagad vēl arī krosovers!

Redzējis gan neviens neko pagaidām vēl nav, taču visi par to zina un stāsta uz nebēdu. Tas būšot krosovers ar trīs durvīm. Ja bagāžnieka vāku sauc par durvīm, tad jā – tās šim braucamrīkam būšot trīs! Vēl tajā pukstēšot šobrīd aktuālā Lamborghini Urus V8 iekšdedzes sirds, ko papildināšot elektriskie motori. Kopējā jauda būšot nedaudz virs 1000 zirgspēkiem, tā kā būs pamatots iemesls lielīties ar visātrāko bezceļnieku pasaulē.

Par iespējamo cenu pagaidām nemēļo pat tie, kas parasti zina visu. Bet kas gan nu tur varētu būt tik pārsteidzošs, zinot vienīgā Bugatti modeļa Chiron cenu. Vārdu sakot, krājiet naudu un varēsiet droši iztikt bez plastiskā ķirurga iejaukšanos izmēru koriģēšanā!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.