Autodroms » Tirgus

Cik ļoti pasaulē ir pieprasīti elektriskie automobiļi? Pret pārdošanas datiem strīdēties veltīgi!

2 Jūn 2020  

Cik ļoti pasaulē ir pieprasīti elektriskie automobiļi? Pret pārdošanas datiem strīdēties veltīgi!Nav jau tā, ka elektriskos automobiļus ignorē pilnībā. Šur tur pasaulē labprāt tādu nopērk privātpersonas, lai vai nu iegūtu zināmas priekšrocības pret pārējiem un valsts atbalstu, vai vienkārši pazīmētos dzimtajā ciematā. Ir ne mazums valsts iestādes, kurām jārāda piespiedu piemērs pārējiem. Ir arī uzņēmumi, kas tādejādi iekalkulējis šādas tādas ailītes ar plus zīmi gada bilancē. Vārdu sakot, elektrisko automobiļu tirgus ir un jūtas pat diezgan stabili.

Kamēr tradicionālās orientācijas automobiļu tirgus pandēmijas dēļ nokrities līdz pašiem grīdas dēļiem, elektromobiļu statistika izmainījusies tikai par 30 procentiem. Un patiesībā jau tas nav nekāds lielais zaudējums uz kopējā šāda tipa braucamrīku tirgus fona.

Lieki piebilst, ka visvairāk pircēju uzmanību visā plašajā pasaulē piesaistījis kulta braucamrīks Tesla ar savu Model 3. taču patiess prieks par franču autobūvniekiem, kuru Renault Zoe ierindojusies otrajā vietā. Starpcitu, ar renault Zoe nesen izbrauca arī AUTODROMS un šobrīd gatavo video atskaiti!Cik ļoti pasaulē ir pieprasīti elektriskie automobiļi? Pret pārdošanas datiem strīdēties veltīgi!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.