Autodroms » Auto Ziņas

CUPRA Formentor ir pirmais pilnībā individuālais zīmola modelis, kas nosaukts par godu zemesragam

12 Jan 2021  

CUPRA Formentor ir pirmais pilnībā individuālais zīmola modelis, kas nosaukts par godu zemesragamAugstas veiktspējas krosovers iemieso CUPRA zīmola specifisko DNS un ir veidots un izstrādāts nākotnei, piedāvājot unikālu modeli, kas apvieno izsmalcinātību, inovācijas, kā arī intuitīvu un dinamisku braukšanas pieredzi.

CUPRA Formentor ir pirmais pilnībā individuālais zīmola modelis, kas nosaukts par godu zemesragam skaistajā un mežonīgajā Spānijas salā Maljorkā.

Divu toņu virsbūve atgādina robustu bezceļu automašīnu, taču CUPRA Formentor dizainā izmantotas estētiskas tehnikas, kas padara automobiļa siluetu vieglāku. Atšķirībā no tradicionālo apvidus automobiļu rūdītās, raupjās apdares Formentor apvieno bezceļa īpašības ar hečbeka kompaktumu un sportisko būtību kupejas tipa formā.

CUPRA Formentor ir pirmais pilnībā individuālais zīmola modelis, kas nosaukts par godu zemesragamŠajā ziņā automobiļa izmēri lieliski ataino šo koncepciju sajaukumu, kas harmoniski saskan ar mūsdienu klientu vajadzībām. CUPRA Formentor ir 4450 mm garš un 1839 mm plats. Tā 1511 mm augstums nodrošina daudz vietas visiem pasažieriem, kamēr 2680 mm garenbāze arī aizmugurējiem pasažieriem dāvā iespaidīgu plašumu, bagāžas nodalījuma ietilpību 450 l, kā arī izcilu stabilitāti.

CUPRA Formentor tiks atklāts ar diviem augstas veiktspējas spēka agregātiem, kas gatavi sniegt izcilu braukšanas pieredzi.

Klāsta augšgalā būs 2.0 TSI benzīna dzinējs ar kopējo jaudu 310 Zs un 400 Nm griezes momentu, kas dāvā CUPRA zīmola DNS vispilnīgāko izpausmi, kā arī emocionālu skaņu, kas papildina šā modeļa pievilcību. Šis dzinējs tiks piedāvāts kombinācijā ar 4Drive pilnpiedziņas sistēmu, kas pastāvīgi uzraudzīs transportlīdzekļa un vadītāja darbības, lai piegādātu jaudu īstajam ritenim tieši tajā laikā, kad tas nepieciešams.

CUPRA Formentor ir pirmais pilnībā individuālais zīmola modelis, kas nosaukts par godu zemesragamCUPRA Formentor arī raugās nākotnē, lai paātrinātu pāreju uz elektrifikāciju, integrējot augstas veiktspējas uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju. 1.4 TSI 150 Zs (110 kW) benzīna dzinējs apvienojumā ar 115 Zs (85 kW) elektromotoru un 13 kWh litija-jonu akumulatoru komplektu ļauj CUPRA Formentor sasniegt klientu gaidīto veiktspēju, taču vairāk saskaņā ar pasaules centieniem samazināt mūsu ietekmi uz vidi. Šī spēka agregāta kopējā jauda ir 245 Zs un griezes moments sasniedz 400 Nm. Tikai ar elektroenerģiju nobraucamais attālums sasniegs aptuveni 60 km.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.