Autodroms » Auto Ziņas

Dacia Duster 4×4 Offroad Widebody – auto, kura īpašnieku apskaustu pat ļoti dārgu apvidnieku fani!

29 Dec 2020  

Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody - auto, kura īpašnieku apskaustu pat ļoti dārgu apvidnieku fani!Dacia Duster – viens no demokrātiskākajiem apvidus automobiļiem cenas ziņā. Turklāt, jaunās paaudzes Duster varētu konkurēt ne tikai cenas, bet komforta un veiktspējas ziņā. Par 15 000 eiro ir iespēja tikt pie gana labi aprīkota braucamā, kurš bez visa tā labi izskatās arī vizuāli.

Tā nu tas dzīvē ir iekārtots, ka pat pasaules dārgākos automobiļus to īpašnieki grib padarīt vēl īpašākus. Tam paredzētas tūninga studijas, kas par zināmu atlīdzību uzspodrinās spalvas jebkam, kas pārvietojas uz četriem riteņiem. Tādu likteni piedzīvojis arī gluži klasisks Dacia Duster.

Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody - auto, kura īpašnieku apskaustu pat ļoti dārgu apvidnieku fani!Vācijas tūninga studija Prior Design šo marku un modeli izvēlas ne pirmo reizi. Taču šis piegājiens ir nenoliedzami veiksmīgākais. Īsts bezceļu karalis, kurš ne tikai tā izskatās, bet tāds patiesībā arī ir.

Dacia Duster 4x4 Offroad Widebody - auto, kura īpašnieku apskaustu pat ļoti dārgu apvidnieku fani!Apvidus riepas, ķengursitamais, bagāžnieks uz jumta un viņča – tie ir tikai daži elementi, kas liek automobilim izskatīties nopietni. Automobilim ir par diviem centimetriem pacelts klīrens, tas ticis pie diožu optikas, salonā uzstādīts drošības karkass.

Par vizuālo noformējumu pat nav vērts runāt – tas patiešām ir ne tikai kārdinošs, bet arī funkcionāli piemērots grūti izbraucamu ceļu pievarēšanai. Turklāt dzinēja jauda Prior versijā ir 400 zirgspēki.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.