Autodroms » Testi

Dacia Logan MCV – video apskats un dažas piezīmes! Auto tiem, kas atbrīvojušies no stereotipiem…

23 Okt 2017  
Foto: @autodroms.lv
Foto: @autodroms.lv

Tajā brīdī, kad lielākai Latvijas daļai ieslēdzas kārtējais ņurdiens par to, ka “viss ir slikti”, acu priekšā pārstartējas ekrāns un tajā redzami vien tikai un vienīgi Dacia markas automobiļi. Uz ielām, stāvlaukumos, lielceļos un viensētās. Jo Dacia ir vienīgais automobilis, kurš PILNĀ komplektācijā paģērēs no jums vien nedaudz virs 10 000 eiro! Un te mēs runājam par jaunu auto! Ar trīs gadu garantiju un līzinga maksājumu ap 100 eiro mēnesī. Auto, kas aizguvis no vecmeistara Renault tikai pašu to labāko un nepieciešamāko!

Ir patīkama sajūta izbraukt no auto salona vārtiem ar pilnīgi jaunu automobili. Tādu, kam nav jāmin patiesais nobraukums, nav jābaidās par celtniecības putām sliekšņos vai par pie rāmja piemetinātu dzinēju. Principā – neparko nav jāuztraucas! Ja nu vien par degvielu, lai gan vidusmēra Dacia 1,5 dCi dīzelītis vairāk par 4,5 litriem uz simta neprasīs. Pārliecinājāmies paši gan pilsētas džungļos, gan tālā ceļā līdz pat Ženēvai, Parīzei un Frankfurtei.

Ar šo konkrēto eksemplāru veselu nedēļu padzīvojāmies kopā tepat Latvijā un kādu nelielu līkumu Lietuvā. Dacia Logan MCV. Auto, kuru daudzi vēl nesen uzskatīja kā santehniķu un elektriķu braucamo. Tas bija paskaļš, diezgan lempīgs un prasts kā apakšvirsnieka kirzas zābaks. Bija! Jo kopš neseniem laikiem tas piedzīvojis pārmaiņas un nu mūsu priekšā ir visnotaļ pieņemams ģimenes universālis. Tāds, ar kuru gan bērnus uz skolu aizvest, gan ratus bagāžniekā teju vai neizjauktus ielikt un omas lauku labumus līdz Rīgai dabūt!

Dacia Logan MCV - video apskats un dažas piezīmes! Auto tiem, kas atbrīvojušies no stereotipiem...Ietilpīgs universālis, kas gaitas īpašību ziņā atpaliek un atpaliks no trīs reizes dārgākiem eksemplāriem. Taču, tas ne pavisam nenozīmē, ka ar gaitas īpašībām te viss ir slikti! Nē! Tiem dārgajiem bieži vien ražotāji ir nedaudz pārcentušies. Universālis tikai perversos sapņos var kalpot kā izklaides auto vai ielu huligāna vīzija. Tam domāti citi auto ar citu virsbūves formu. Tāpēc pirmais secinājums ir nelokāms – ikdienas vajadzībām gaitas īpašības ir labas!

Aprīkojuma līmeņi te var būt trīs, no kuriem viens ir gan ar eko ādas salonu, gan bakstāmo ekrānu. Pat audio sistēmas skaņa ir normāla diezgan tukšai un diezgan lielai virsbūves “bundžai”. Jā, salona skaņas izolācija varētu būt par procentiem 20 labāka. Taču to sāk just, ja spidometra puļķītis aizspraucies aiz simtnieka un, cik bieži tad nu tos noteikumus pārkāpsim. Un nav jau tā, ka skaņa salonā arī pie 140 km/h ir kaitinoša. Tas tā – salīdzinājumā!

Kam šis auto piestāvētu? Sāksim ar kādu sirmgalvju pāri, kas izmisīgi mēģina atrast kompromisu starp sarūsējušu vācu meistardarbu vai pārmocītu desmitgadīgu Zviedrijas autobūves lepnumu. Cena aptuveni tā pati, bet jauns auto ar trīs gadu garantiju! Turklāt, Dacia Logan MCV ir ļoti ātri apgūstama! Nav stundām jāurbjas borta datora funkcijās, lai nomestu pa nullēm ceļojuma kopējo kilometrāžu. Nav jāmēģina trāpīt kādam sensoram vai jāizvēlas kāda no 63 priekšējā paneļa podziņām. Viss ir pārskatāmi, vienkārši, bet ērti!

Arī veselīgi domājošai jaunai ģimenei šāds risinājums noteikti būs gan pa kabatai, gan pa prātam. Un pirmkārt jau garantija, ka ar bēbi salonā nenāksies pusceļā meklēt evakuatoru. Vietas te ir ne mazāk kā daudzu jauno ģimeņu tik iekārotajā zviedru “visurgājēja autobusā”. Toties “zviedram”, visticamāk, līdzi vilksies Amerikas apdrošināšanas kompāniju skaudrā vēsture…

Dacia Logan MCV - video apskats un dažas piezīmes! Auto tiem, kas atbrīvojušies no stereotipiem...Vārdu sakot, ar patiesu prieku secinām, ka neglītais pīlēns ir pārvērties par normālu ikdienas gulbi! Ne tāpēc, lai greznotos ar astes spalvu! Tāpēc, lai būtu noderīgs! Mēs sakām JĀ! Un vēl mēs iesakām aizstaigāt līdz Dacia pārstāvim un, pirms teikt NĒ, pārliecināties par to pašam!

Ja nu kādam slinkums meklēt, tad Dacia Logan MCV cena sākas no 8415 eiro! Mūs konkrētā versija izmaksātu 12 380 eiro. Vēl par papildus diviem tūkstošiem atliek vien Stepway komplektācija. Mūsu eksemplāra dzinējs ar 66 Kw jaudu paredz CO kaitīgos izmešus tikai 90 gramus uz kilometra. Tātad arī tā dēvētais ceļa nodoklis nebūs liels robs ģimenes budžetā!

NOSKATIES VIDEO!!!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.