Autodroms » Auto Ziņas

Dāmas un kungi! Jau atkal jauna Volkswagen Golf paaudze klauvē pie durvīm!

11 Okt 2019  

Dāmas un kungi! Jau atkal jauna Volkswagen Golf paaudze klauvē pie durvīm!Šķiet, pavisam nesen svinējām septītās Volkswagen Golf paaudzes prezentāciju un atzinām par labu esam. Filmējām, rādījām jums un visi kopā to apspriedām. Laiks steidzas ātri un internetā jau paklīdušas oficiālas skices nākamai – astotajai paaudzei.

Runā, ka Golf 8 vizuāli izmainīsies diezgan minimāli. Lai gan visā šā modeļa vēsturē neviena radikāla paaudžu maiņa notikusi nav arī līdz šim. Auto tiks likts kopā uz moderno modeļu platformas un tas būs kļuvis vieglāks ar veseliem 45 kilogramiem.

Dāmas un kungi! Jau atkal jauna Volkswagen Golf paaudze klauvē pie durvīm!Salonā jūtamas nelielas izmaiņas instrumentu panelī. Uzradies vēl viens informatīvais ekrāns pa labi no stūres rata. kam tas paredzēts, varam vien minēt. Vēl zināms tas, ka daļa podziņu tiks nomainītas ar sensoriem.

Runā, ka 2020. modeļu gada Golf saglabās trīs veida benzīna dzinējus sālot ar viena litra motoru. Dzinēju gammā būs arī divi dīzeļi – ar 1,5 un 2 litru tilpumu. Vēl tam visam klāt Golf hibrīds. Pagaidām klīst informācija, ka elektriskais Golf 8 nav ieplānots!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.