Autodroms » Dažādi

Dažas bērna asaras un Bentley kļūst par ekoloģisku uzņēmumu un Grētas sapņu piepildījumu

7 Okt 2019  

Dažas bērna asaras un Bentley kļūst par ekoloģisku uzņēmumu un Grētas sapņu piepildījumuGlobālā sasilšana jeb siltumnīcas efekts. Šai parādībai neeksistē neviens zinātnisks pierādījums, taču tā tiek pieņemta kā neapgāžams lielums un ļaunums, pret kuru noteikti jācīnās. Daudzi cilvēki pamatīgi pārspīlē savas sējas, jo līdz šim cilvēkam uzvarēt dabu nav izdevies. Ne to uzlabot, ne sabojāt. Ledus laikmets, plūdi, kalnu veidošanās un daudz kas cits noticis vēl tad, kad skraidījām gurnu jostās pēc mamuta un dīzeļdzinējs vēl nebija izgudrots. Taču, ja lielais “pasaules glābšanas” projekts kādam ir izdevīgs, kāpēc liegt šo prieku?

Luksusa klases automobiļu ražotājs savā filiālē Anglijā pilnībā pārgājis uz atjaunotās enerģijas resursiem, iegādājoties saules paneļus milzīgai platībai. Kāpēc saules enerģiju dēvē par atjaunojamo resursu – saprast nav viegli. Teorētiski tā ir primārā enerģija, kāda vien uz Zemes sastopama.

taču nost ar dabas zinībām! Saules paneļi sapirkti un izlikti bijušā autostāvvietā, kas paredzēta gandrīz 1500 automobiļiem. Nu visi sertifikāti ir kārtībā un Bentley Anglijas filiāle atbilst visiem CO2 neitrālajiem standartiem.

Vien jāpiebilst, ka visas komponējošās detaļas uz šo rūpnīcu pienāk no Vācijas rūpnīcām. Atcerēsimies, ka Bentley ir Volkswagen koncerna sastāvdaļa. Grozies kā gribi, bet vismaz viens autobūves uzņēmums ir ieklausījies Grētas jaunkundzes bēdu stāstā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.