Autodroms » Zvaigžņu auto

Daži automobiļi, kurus par savējiem reiz izvēlējās Holivudas zvaigzne Šons Penns!

21 Dec 2018  

Sean Penn's 1972 BMW 3.0 CSTālajā 2012. gadā AUTODROMS.LV uzsāka Zvaigžņu auto rubrikas veidošanu un toreiz kā pirmā mūsu zvaigznājā iebrauca Madonna. http://www.autodroms.lv/madonnas-auto-izvele/

Šo gadu noslēgsim ar 200. Zvaigžņu auto ierakstu un par tā varoni izvēlējos Madonnas bijušo vīru Šonu Pennu.
Kā pirmā šodienas stāsta varone ir smukā, zilā BMW 3,0 CS kupeja ( E9) , kas ražota 1972. gadā un slavenā aktiera īpašumā bija līdz 2006. gada martam.
Spēkratam ir lūka un automātiskā transmisija. Zilā ārienes krāsa saucas Fjord Blue, bet salons apvilkts ar Navy Blue krāsas ādu. Skaistumu piešķir tas, ka Karmann ateljē veidotajai kupejai nav centrālā jumta balsta. Foto redzamais auto nav ticis jaukts nopietnai restaurācijai un nobraukums uz to brīdi, kad auto nonāca pārdošanā jau no nākamā pircēja pēc Šona Penna, rādīja 55,446 jūdzes. Zem motora pārsega atrodas M30 sešu cilindru rindas spēka agregāts ar trīs litru darba tilpumu. Tas ir lielākais motors kādu uzstādīja šim modelim neskaitot sacīkšu variantus.
No Šona laikiem saglabājušās dažas kvītis. Mašīna tikusi pārkrāsota un interjers daļēji restaurēts.
MustangKā nākamo sarakstā var minēt Ford Mustang matēti melnā krāsā , ar kuru zvaigzne bieži manīta pārvietojoties pa Losandželosu. Spēkratam uzstādīts piecu litru V8 motors ar 420 zs jaudu. Auto individualizēts ar gaisa savācēju motora pārsegā.
Vēl aktierim piederējis melns 1987. gada Buick Regal, kurš ticis nozagts 2003. gadā, kamēr saimnieks pusdienojis restorānā.
Šonam bijis arī BMW Z3 kabriolets ar trīs litru motoru un 225 zs jaudu. Atšķirībā no zilā BMW šeit pārnesumi jāslēdz pašam izmantojot piecu pakāpju manuālo kārbu.

Lexus RX450hŠonam Pennam nav gājusi secen arī hibridizācijas ēra un lielveikala stāvvietā viņš manīts krāmējoties gar Lexus RX 450h bagāžas nodalījumu.
Saimniecībā noder arī melnais Nissan Titan pikaps. Ar tādu visērtāk būtu atvest Ziemassvētku egli.
Kristiāns Andersons

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.