Autodroms » Tehnoloģija

Desmit unikāli transporta līdzekļi, kurus diez vai būsiet redzējuši! Kuru no tiem izvēlētos jūs?

27 Nov 2018  

Desmit unikāli transporta līdzekļi, kurus diez vai būsiet redzējuši! Kuru no tiem izvēlētos jūs?Klasisks automobilis? Pat ja tas ir ar pagaidām maz kam derīgo elektromotoru, tas ir un paliek automobilis. Velosipēds? Protams! Lielisks priekšmets ar kuru var gan pirmklasīgi zīmēties, gan sabojāt apkārtējiem dienu. Da ko tur dienu! Ikdienu! Lidmašīnas, tramvaji, motocikli, skrituļdēļi. Taču pasaulē gaiši prāti radījuši arī daudz, ko citu. Ko tādu, ko neesam redzējuši un, ko nevar nopirkt vietējā sporta “autletā”!

Piemēram, ūdens velosipēds. Tāds, ar kuru lielā ātrumā var nokļūt sev vēlamā vietā netraucējot citus un apzinoties, ka arī tevi netraucēs! Turklāt izgudrojums pēc būtības ir vienkāršs kā grābeklis!

Paplāte, ar kuru virpuļot starp automobiļiem, gājējiem un suņu kakām! Svarīgi, ka ar šo transporta līdzekli nevar trāpīt jau pieminētajā kakā, jo tas pārvietojas pa gaisu – bez kontakta ar zemi!

Serfinga dēlis, kurš ļauj traukties ātrāk par mega dārgu jahtu vai kuteri! Interesants pēldlīdzeklis uz zemūdens spārniem. Vienīgais, kas jāapgūst – noturēt līdzsvaru!

Fantastiski ratiņi cilvēkiem ar kustības traucējumiem. Šo novērtētu jebkurš, kas pats nevar brīvi pārvietoties pats ar savām kājām. Turklāt šie ratiņi spēj uzbraukt pa kāpnēm. Un kāpēc kaut kas tāds vēl netiek ražots sērijveidā?

Te nu gan jāsaka, ka šis nav nekas pārlieku neredzēts – kājstarpes vienritenis. Pat kāds senāk labi pazīstams baņķieris un politiķis ar šādu vasaras mēnešos laiž kā lielais. Spēj tik uzsaukt labdienas. Piekritīsiet – ērta rotaļlietiņa!

Elektriskais skrituļdēlis, ko izgudrojuši japāņi. Tik mazs, ka somā aizņem mazāk vietas kā dažam labam portatīvais dators. taču cik ērti ar tādu manevrēt pa pilsētas džungļiem!

Četru riteņu motocikls, ar kuru var vilkt līkumā gandrīz guļus.

Tas viss un vēl šis tas! Vien noskatieties nelielo video un padalieties monetāros ar savām domām!

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.