Autodroms » Dažādi

Divu automobiļu sadursme un pus miljons eiro kā gaisā izkūpējuši! Kurš gribēs sistu Rolls-Royce?

14 Okt 2020  

Divu automobiļu sadursme un pus miljons eiro kā gaisā izkūpējuši! Kurš gribēs sistu Rolls-Royce?Anglijā, Birmingemas apkaimē ir automobiļu jūra, taču saskrieties liktenis bija lēmis tieši šīm divām – gandrīz jaunam Rolls-Royce Ghost un pilnīgi jaunam Lamborghini Urus. Tiesa, par vainīgu šajā sadursmē policija uzskata tieši Rolls-Royce vadītāju, jo tas pielavījies no aizmugures.

Lepnā limuzīna vadītājs pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ atstājis notikuma vietu. Policijai par laimi automobilī palikuši šādi tādi dokumenti. tajā skaitā personas apliecinošs dokuments ar visu fotogrāfiju. Protams, ja vadītājs nebūtu tik aizmāršīgs, policija jebkurā gadījumā noskaidrotu vainīgo personu.

Daļa šā notikuma komentētāji pieļauj domu, ka lepnais Rolls-Royce Ghost paņemts nomā un tāpēc vadītājs aizlaidies no notikuma vietas. Citi domā, ka tas ir mēģinājums izkrāpt apdrošinātāju naudu jo iespējas netīšām saskrieties diviem tik dārgiem automobiļiem ir visai nelielas.

Jebkurā gadījumā policija apgalvo, ka atrast vainīgo nesagādās nekādas grūtības un, iespējams, šim autobraucējam nevajadzēja izvēlēties sev tādu auto!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.