Autodroms » Auto Ziņas

Ferrari gatavo universāli. Dizains no tā paša autora, kurš radīja Tesla Model S!

20 Jan 2019  

Ferrari gatavo universāli. Dizains no tā paša autora, kurš radīja Tesla Model S!Laikam beidzot visi auto ražotāji būs tikuši galā ar krosoveru radīšanu. Tajā skaitā Bentley, Rolls-Royce, Lamborghini un citi. Nemaz nerunāsim par parketnieku pirmsatklājējiem! Piemēram Porsche. Laikam, pienācis īstais brīdis visiem ķerties pie normāla, ērta, praktiska ģimenes universāļa. Ja tā, tad Ferrari ir uz pareizā ceļa!

Publicētas pirmās skices par to, kā varētu izskatīties jaunais Ferrari. Turklāt, šoreiz nekādi joki. Dizaina autors ir cienījamais mākslinieks Niels van Rojs. Tas pats, kurš palīdzējis Tesla ar Model S.

Par pamatu ņemts jau mums pazīstamais Ferrari 550 Maranello. Tiesa gan, arī dizaina ideja patapināta no ļoti reta Ferrari modeļa – 250 GT Breadvan.

Runā, ka Ferrari universāli ieplānots dabūt uz riteņiem viena gada laikā. Tas vieš cerības, ka ieraudzīsim tā prototipu jau nākamā gada Ženēvas auto izstādē. Lai gan… Varbūt jau šogad?

Tāpat runā, ka dzinējs būšot tas pats, kas jau minētajam 550 maranello – 5,5 litru V12 ar 435 zirgspēku jaudu. Pat bail iedomāties, cik tādam būtu “ceļa nodoklis” pie mums Latvijā!Ferrari gatavo universāli. Dizains no tā paša autora, kurš radīja Tesla Model S! 18_12_26_niels_van_roij_design_-_breadvan_hommage_ideation_014

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.