Autodroms » Tehnoloģija

Fitbit papildina viedpulksteni ar OS atjauninājumu un nāk klajā ar līdz šim labāko pulsa lasītāju

14 Nov 2019  

Fitbit papildina viedpulksteni ar OS atjauninājumu un nāk klajā ar līdz šim labāko pulsa lasītājuFitbit (NYSE kods: FIT) 13.novembrī izziņoja vairākus programmatūras atjauninājumus, paplašinot zīmola populārāko viedpulksteņu funkcionalitāti, lai lietotāji šajos Ziemassvētkos un Jaunajā gadā varētu pēc iespējas labāk un mērķtiecīgāk uzlabot veselību un virzīties uz saviem sportiskajiem mērķiem. Jaunā operētājsistēmas versija 4.1 viedpulksteņiem nodrošinās jaunas miega mērīšanas iespējas un plašāku funkciju pieejamību tieši no plaukstas locītavas. Viedpulkstenim Fitbit Versa 2TM tagad būs pieejams vienmēr ieslēgta ekrāna režīms, kā arī jauns, uzlabots pulsa nolasīšanas algoritms, kas nodrošinās līdz šim precīzākos mērījumus, vienlaikus piedāvājot vismaz sešu dienu akumulatora darbības laiku , lai lietotāji varētu nepārtraukti reģistrēt un pārskatīt savus datus.
“Ziemassvētku laikā ir grūti saglabāt motivāciju turēties pie veselīgiem un sportiskiem ieradumiem. Mēs vēlamies šo uzdevumu atvieglot, piedāvājot ierīces par pieejamām cenām un ar saistošu programmatūru, lai palīdzētu jums noturēties uz pareizā ceļa,” stāsta Fitbit izpilddirektors Džeimss Pārkss (James Park). “Jaunais Fitbit OS atjauninājums lietotājiem nodrošinās vēl lielāku atbalstu ar inovatīvākiem viedpulksteņa rīkiem.”

Vairāk būtisko funkciju tieši uz plaukstas locītavas
Operētājsistēmas 4.1 atjauninājums nodrošina ilgi gaidītas iespējas, kas sākotnēji izziņotas viedpulksteņiem Versa 2 un Fitbit Ionic™, kā arī visai Fitbit Versa™ viedpulksteņu sērijai. No OS 4.1 atjauninājumā iekļautajiem inovatīvajiem miega reģistrēšanas rīkiem īpaši jāatzīmē iespēja “Smart Wake” – bezskaņas ierīces modinātāja signāls, ko varat iestatīt, lai tas ar vieglām vibrācijām jūs pamodina miega cikla optimālajā brīdī un jūs varētu sākt dienu, jūtoties pēc iespējas labāk izgulējies. Jūs arī varēsiet apskatīt katras nakts miega mērījumus tieši ierīcē, lai vienā acu uzmetienā varētu novērtēt nakts atpūtas kvalitāti , kā arī pārējo miega statistiku un saistītos datus.
OS 4.1 iet vēl soli tālāk, lai palīdzētu jums izmantot visu dienas potenciālu, pievienojot vairāk jaunu, inovatīvu iespēju, kas nodrošina funkcionalitāti un uzlabotu lietojamību. Jaunā dienas plānotāja lietotne palīdzēs jums saplānot dienu, lai gūtu no tās pēc iespējas vairāk, un pārvaldīt savus dienas plānus, esot ceļā. Jaunais pulksteņa ciparnīcu pārslēdzējs, kas ir viens no pieprasītākajiem atjauninājumiem, ļaus lietotājiem tieši ierīcē saglabāt līdz piecām savām iecienītākajām ciparnīcām no teju 4 000 Fitbit App Gallery pieejamajām, lai ātri un viegli varētu mainīt pulksteņa ciparnīcu atbilstoši savam tērpam, nodarbei vai garastāvoklim. Galerijā Fitbit App Gallery atjauinājums ievieš piecu zvaigžņu vērtēšanas sistēmu, ļaujot lietotājiem novērtēt un ieteikt savas iecienītākās lietotnes un ciparnīcas citiem lietotājiem Fitbit kopienā.
Fitbit ir pievērsuši īpašu uzmanību, lai tieši viedpulksteņu Versa 2 lietotājiem paplašinātu nesen klajā nākušo vienmēr ieslēgta ekrāna režīmu, piedāvājot iespēju izmantot piecas papildus ciparnīcas. Šīs iespējas, kas tagad ir pieejamas krāsainas, nodrošina pilnas veselības un fiziskās sagatavotības statistikas atspoguļojumu ar ātrāku pāreju starp vienmēr ieslēgto un aktīvo skatu. Funkcionalitāti atbalsta ierīces AMOLED ekrāns un vairāk nekā divu dienu akumulatora darbības laiks. Jāatzīmē, ka viedpulksteņa Versa 2 akumulators ir tik jaudīgs, ka pat vienmēr ieslēgta ekrāna režīmā tas darbojas divreiz ilgāk nekā citu viedpulksteņu akumulatori, lai jūs varētu vairāk laika veltīt aktivitātēm, nevis pulksteņa uzlādei.
Fitbit papildina viedpulksteni ar OS atjauninājumu un nāk klajā ar līdz šim labāko pulsa lasītājuIlgs akumulatora darbības laiks ir plaši zināma priekšrocība visās Fitbit ierīcēs, un tagad, kad beidzot būs pienācis laiks ierīci uzlādēt, ieslēgsies jauna funkcija, paziņojot, ka akumulatora darbības laiks tuvojas beigām , un automātiski atspējojot noteiktas iespējas, lai viedpulkstenis ilgāk varētu palikt jums uz rokas, nevis uzlādes ierīcē. Tas nozīmē, ka jūs varat paveikt vēl vairāk cauru diennakti katru dienu, jo pat tad, kad guļat, jūsu fitnesa sabiedrotais smagi strādā, lai jūs varētu sekot savai statistikai un saņemt noderīgu informāciju par savu veselību un labsajūtu. Šie atjauninājumi līdz ar pilno Versa 2 funkciju klāstu, piemēram 24/7 pulsa reģistrēšanu, savienoto GPS, peldēšanai piemērotu dizainu, Spotify lietotni un Fitbit Pay™ iespēju, ir pieejami visiem Fitbit viedpulksteņiem.

Uzlabotais pulsa nolasīšanas algoritms izmanto mašīnmācīšanos, lai nodrošinātu līdz šim precīzākos pulsa mērījumus.
Fitbit jaunākās tehnoloģijas 24/7 PurePulse® pulsa nolasīšanas funkcija uztur lietotāju motivāciju un informētību, ļaujot ērti sekot līdzi pulsam visas dienas garumā. Šī tehnoloģija arī nodrošina tādas būtiskas Fitbit funkcijas kā miega stadijas un sirds veselības rādītājus, kuras lietotājam sniedz dziļāku ieskatu vispārējā veselības stāvoklī un fiziskajā sagatavotībā.
Fitbit 13.novembrī izziņoja, ka OS 4.1 atjauninājuma ietvaros ir izstrādājuši īpaši inovatīvu algoritmu, kas viedpulksteņos Versa 2 nodrošinās līdz šim precīzāko pulsa reģistrēšanu, kāda jebkad bijusi Fitbit ierīcēs. Fitbit pašu pētniecības un attīstības ekspertu izstrādātais jaunais PurePulse algoritms izmanto mašīnmācīšanās tehnoloģiju, lai optiskais sensors spētu atpazīt lietotāja pulsa unikālos raksturlielumus, tādējādi nodrošinot augstāku mērījumu precizitāti.
Fitbit operētājsistēmas versija 4.1 Fitbit viedpulksteņu lietotājiem būs pieejama, sākot no decembra pirmās nedēļas – tieši laikā, lai Ziemassvētkos varētu turpināt virzīties uz mērķiem, kā arī plānot nākamos, 2020. gadā sasniedzamos.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.