Autodroms » Dažādi

Francijas prezidenta automobilis Polijas vizītes laikā ņēmis un salūzis!

12 Feb 2020  

Francijas prezidenta automobilis Polijas vizītes laikā ņēmis un salūzis!Lielākā dažādu valstu prezidentu daļa labprāt izmanto savu dienesta automobili kā izrādīšanās elementu. Kaut vai Krievijas prezidents, kura vajadzībām pat radīts speciāls autobūves zīmols. Arī citviet pasaulē valsts pirmie cilvēki izvēlas pat ļoti savdabīgus braucamrīkus. Droši vien galvenokārt, lai izrādītu savas valsts varenumu un iespējas.

Krietni vien no saviem kolēģiem atšķiras Francijas prezidents Emanuels Makrons. Viņš dod priekšroku pašmāju darinājumiem, tāpēc ikdienā pārvietojās ekoloģiski un ekonomiski izdevīgā spēkratā – DS7 Crossback ar hibrīda dzinēju. Tālākos ceļos dodoties, Makrona kungs priekšroku dod arī Francijā ražotam auto – Renault Espace. Tiesa gan, ne gluži parastā versijā. Vispirms jau šis auto ir bruņots un spēj pasargāt no neliela kalibra lodēm. Otrkārt prezidenta kunga rīcībā ir šā modeļa viselegantākā variācija ar nosaukumu “Initiale paris.

Nepatīkamu brīdi Francijas prezidents piedzīvojis savā nesenajā vizītē uz Poliju. Makrons ieradies uz pieņemšanu pie Polijas prezidenta Andžeja Dudo, izrunājis svarīgas lietas, veicis pēc etiķetes nepieciešamos rituālus un devies pie sava lepnā Renault Espace, lai dotos mājup.

Diemžēl automobilis atteicies iedarboties pēc vairākiem mēģinājumiem. Situāciju glābis Francijas vēstnieks Polijā, kurš prezidentam nepatīkamajā situācijā aizdevis savu Citroen C6.

Prezidenta automobiļa defektu pagaidām nav izdevies atklāt vai arī tas netiek izpausts, taču klīst baumas, ka pēc šā incidenta varētu izvēle krist uz kādas citas valsts autobūves garadarbu!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.