Autodroms » Auto Ziņas

G klases “kubiks” par padsmit tūkstošiem jeb kā japāņi Suzuki Jimny pārbūvēja!

19 Nov 2018  

G klases "kubiks" par padsmit tūkstošiem jeb kā japāņi Suzuki Jimny pārbūvēja!Jaunais un pēc ilgiem laikiem atdzimušais Suzuki Jimny jau pats par sevi ir intereses vērts objekts. paldies Andre Motors puišiem un meitenēm par iespēju vieniem no pirmajiem izmēģināt šo mazuli ne tikai uz asfalta bet īstā smilšu vannā! Un tomēr ir tādi, kam šķiet, ka Jimny pelnījis lepnāku ārējo izskatu. Kaut ko līdzīgu Mercedes Benz G klasei!

Japānas tūninga studija DAMD nolēma nedaudz paburties pie Suzuki Jimny ārējā izskata. Patiesībā izmaiņas nemaz nav tik lielas. Ar dažiem sīkumiem izdevies pārveidot nelielā, bet ļoti veiktspējīgā apvidnieka ārējo izskatu. Japāņiem tas nesagādāja nekādas grūtības, jo pārbūves objekts top tur pat vien rokas attālumā no DAMD!

Šis ir tas gadījums, kad īsti pat nav ko piebilst! Ņemiet pa labu idejas un dodiet vaļu fantāzijai. Kāpēc gan arī Latvijas ielās nevarētu sastapt kaut ko līdzīgu? Turklāt gan pats auto, gan pārbūve būtu pa kabatai teju vai katram veca Volvo apvidnieka cienītājam…G klases "kubiks" par padsmit tūkstošiem jeb kā japāņi Suzuki Jimny pārbūvēja! jimny_damd

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.