Autodroms » Testi

Gada auto 2020 nonāk AUTODROMS nagos! Dāmas un kungi – Peugeot 208!

8 Apr 2020  
Foto @autodroms.lv

Foto @autodroms.lv

Lai arī Ženēvas starptautiskā automobiļu izstāde šogad nenotika, Gada auto konkursu neviens atcelt neatcēla. Galu galā auto tematikas žurnālisti no dažādām pasaules malu malām savu izvēli droši vien bija gatavi izdarīt vēl pirms lielās pandēmijas. Izvēle nebija viegla, jo konkurenti šoreiz visi kā viens turējās savu uzdevumu augstumos. Un tomēr, kā jau katrās sacensībās, viens tomēr izrādās veiksmīgāks par pārējiem un platu soli kāpj pjedestāla augstākajā pakāpienā.

Mūsu, AUTODROMS, nagos nonāca skaisti dzeltens un dzīvespriecīgs Peugeot 208 teju vai vispilnākajā komplektācijā ar uzrakstu GT Line. Salīdzinot ar pasaulē pirmo Peugeot divsimtās sērijas eksemplāru, izmaiņas ir grandiozas. Taču 208 ir un paliek mazās klases auto, lai cik sportisks, agresīvs vai nikns tas izskatītos.

Ieraugot mūsu testa auto, daudzi metās izteikt viedokli par dizainu. Droši vien glaimojošākais bija Peugeot 208 aizmugures salīdzinājums ar visu laiku populārāko vācu sporta automobili. Ja labi ieskatās, tad zināmas kopējas līnijas saskatīt var. taču ar dizainu ir tā pat kā ar mūziku – grozi kā gribi, bet vienādas notis pazib pilnīgi visos skaņdarbos. Notis taču ir tikai tik, cik tās ir!

Ja no ārpuses auto izskatās kā klasisks mūsdienu mazās klases auto, tad salonā tas liek sajusties kā īstam sporta pilotam. Un pat ne tāpēc, ka auto būtu ļoti jaudīgs, neaprakstāmi ātrs vai izceltos ar dobju izplūdes sistēmas skaņu. Dizaina meistari pacentušies gods godam.

Izbraucot no garāžas ar nepilnu nobrauktu kilometru odometrā un noripojot kādus četrus simtus, pirmais iespaids radies gana labs. Par to tad arī stāsts mūsu sagatavotajā video! Noskaties un apdomā labi – varbūt labs kandidāts nākamā automobiļa pirkumam?

NOSKATIES VIDEO

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.