Autodroms » Sports

Goodyear atgriežas lielajā autosportā – World Touring Car Cup

19 Mar 2020  

Goodyear atgriežas lielajā autosportā - World Touring Car Cup Sākot ar 2020. gada Pasaules Salonautomobiļu kausa (World Touring Car Cup – WTCR) sezonas atklāšanas pasākumu, Goodyear sacensību dalībniekiem piegādās jaunākās paaudzes Goodyear Eagle F1 SuperSport sacīkšu riepas – gan gludās (slick), gan slapjam ceļa segumam paredzētās (wet).
Goodyear ir izvēlēts par Starptautiskās Automobiļu federācijas Pasaules Salonautomobiļu kausa oficiālo riepu piegādātāju. Starptautiskās Automobiļu federācijas (Federation Internationale de l’Automobile – FIA) konkursam noslēdzoties, Goodyear kļūs par sacīkšu sērijas partneri uz nākamajiem trīs gadiem – no 2020. līdz 2022. gadam.
2020. gada Pasaules Salonautomobiļu kausa sezonas ietvaros notiks desmit sacīkstes trīs dažādu kontinentu valstīs: Marokā, Ungārijā, Vācijā, Slovākijā, Dienvidkorejā, Portugālē, Spānijā, Ķīnā, Dienvidkorejā un Makao, savukārt fināls norisināsies Malaizijā. Pasākumi sastāv no trīs secīgām sacīkstēm, un kopā veido 30 raundu sacīkšu kalendāru.
Sākot ar 2020. gada Pasaules Salonautomobiļu kausa sezonas atklāšanas pasākumu Marakešā, Goodyear piegādās jaunākās paaudzes Goodyear Eagle F1 SuperSport sacīkšu riepas – gan gludās (slick), gan slapja ceļa seguma (wet), atbilstoši specifikācijām.
Starptautiskās Automobiļu federācijas Pasaules Salonautomobiļu kausā, kuru atbalsta Discovery piederošais Eurosport Events un administrē FIA, piedalās Alfa Romeo, Audi, Cupra, Honda, Hyundai un Lynk & Co sērijveidā ražoto augstas veiktspējas automobiļu sacīkšu versijas.
Pasaules Salonautomobiļu kausa atbalstītājs, Eurosport Events vadītājs Francisks Ribero (François Ribeiro) saka: “Goodyear ir sena un veiksmīga pieredze motorsporta vēsturē, un mēs esam lepni par to, ka tas ir izvēlējies Pasaules Salonautomobiļu kausu kā partneri. Discovery un Goodyear visa gada garumā ļoti aktīvi sadarbosies, lai ar kvalitatīvu saturu un radošām aktivitātēm no jauna savienotu šo ikonisko zīmolu ar sacīkšu kopienu. Mums nav ne mazāko šaubu par to, ka Goodyear būs augstākās klases partneris gan tehniskajā, gan komunikācijas jomā.”

Goodyear Europe viceprezidents un mārketinga vadītājs Maiks Ritokoski (Mike Rytokoski) saka: “Kļūstot par oficiālo Starptautiskās Automobiļu federācijas Pasaules Salonautomobiļu kausa riepu piegādātāju, mēs ar prieku sadarbojamies ar Eurosport un FIA. Šī sadarbība stiprina mūsu neseno atgriešanos starptautiskajā motorsporta arēnā, kā arī ļauj Goodyear veidot saikni ar faniem daudzās valstis, un apliecina mūsu Goodyear Eagle F1 SuperSport sacīkšu riepu sniegumu.”

Goodyear atgriežas lielajā autosportā - World Touring Car Cup Goodyear zīmols izsenis ir bijis saistīts ar augstākā līmeņa motorsportu, par ko liecina 368 izcīnītas Pirmās formulas Lielās balvas (Formula One Grand Prix) – neviens cits riepu ražotājs nav bijis tik veiksmīgs. Sadarbība ar Starptautiskās Automobiļu federācijas Pasaules Salonautomobiļu kausu atgādina par Goodyear uzvaru mantojumu Eiropas Čempionātā autošosejā (European Touring Car Championship), kas 1970-tajos un 1980-tajos gados bija Pasaules Salonautomobiļu kausa priekštecis. Pēdējos gados Goodyear ir bijis vienīgais riepu piegādātājs NASCAR autosacīkstēs, un pagājušajā gadā kompānija paziņoja par savu atgriešanos starptautiskajā motorsportā, sākot piegādāt riepas Starptautiskās Automobiļu federācijas Pasaules Izturības čempionātā autošosejā un Eiropas Le Mans posmos (European Le Mans Series).

Atgriešanās sacīkstēs sakrita ar jaunās Goodyear Eagle F1 SuperSport riepas izlaišanu UUHP riepu segmentā. Šī riepa jau ir ieguvusi augstāko novērtējumu pirmajā UUHP riepu testā, kas publiskots riepu apskatu vietnē Tyre Reviews.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.