Autodroms » Tehnoloģija

Goodyear īpaši konceptautomobilim Citroën 19_19 rada konceptriepas C100

20 Mai 2019  

Goodyear īpaši konceptautomobilim Citroën 19_19 rada konceptriepas C100Savā 100. gadadienā Citroën prezentējis autonomo elektroautomobili Citroën 19_19 Concept, kas apvieno ekskluzivitāti, komfortu un privātumu. Savukārt, Goodyear papildina šī unikālā automobiļa komfortu un viedo sniegumu ar īpaši liela izmēra un estētiski tieši 19_19 Concept piemērotām konceptriepām C100.

Riepu C100 diametrs ir gandrīz viens metrs, salīdzinājumam — vidēji riepām tas ir 60 cm. Lielais diametrs nodrošinās efektivitāti, komfortu un vairākus snieguma uzlabojumus, piemēram, mazāku rites pretestību, kas palielinās energoefektivitāti un Citroën 19_19 Concept nobraukto kilometrāžu, kā arī uzlabotu vadāmību un sniegumu uz slapja ceļa seguma.

Goodyear īpaši konceptautomobilim Citroën 19_19 rada konceptriepas C100Riepām C100 dabas iedvesmotais protektora dizains nodrošina gan komfortu, gan uzlabotu vadāmību. Riepu C100 protektorā ir gandrīz par 100 blokiem vairāk nekā vidēji riepā, tāpēc tā spēj nodrošināt ievērojami klusāku pārvietošanos, kas ir ārkārtīgi svarīgi komfortabla brauciena nodrošināšanai ar elektroautomobili. Riepu C100 protektora izstrādei iedvesmu ir sniedzis dabīgs sūklis. Adaptīvais protektors, kas sausumā kļūst cietāks un mitrumā — mīkstāks, uzlabo transportlīdzekļa vadāmību, saķeri ar ceļa segumu un bremzēšanu dažādos apstākļos.

Lai gan riepas C100 ir pilnībā konceptuālas, dažas no funkcijām Goodyear izmanto jau patlaban, piemēram, “augsto un šauro” riepas proporciju, bet inteliģentās riepas iespējas ir izstrādes procesā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.