Autodroms » Testi

Honda Civic Sedan 2018 – videoapskats un dažas atziņas! Ar atgriešanos Latvijā!

20 Feb 2018  

Honda Civic Sedan 2018 - videoapskats un dažas atziņas! Ar atgriešanos Latvijā!Nav jau tā, ka Honda Latvijā kādu brīdi nav bijusi pieejama. Bija. Visu laiku. Ja kāds ļoti kāroja šo auto marku, tad dabūt varēja. Taču nu šā zīmola aizkulisēs ieplūdušas jaunas vēsmas, kas liek domāt, ka par Honda dzirdēsim daudz un dikti! Tas priecē, jo zīmols nenoliedzami ir pelnījis cieņu un popularitāti!

Iespējams, kāds vēl atceras tos laikus, kad savā starpā izpūtēju galiem mērijās ne tik daudz BMW un AUDI īpašnieki, cik “vācieši” pret “japāņiem”. Nu labi. no japāņu puses Mazda un Nissan šajā distancē nepiedalījās. Gluži tā pat, kā no vāciešu puses Opel un Volkswagen. Honda ar dažiem modeļiem pat ļoti spēja kaitināt dažu labu “frici”.

Patiesībā mūsdienās nekas daudz nav mainījies. Honda Civic ir un paliek austrumu alternatīva Eiropas “golfam”. Un tajā pašā laikā tas ir pilnīgi cits auto. Gan vizuāli, kas ir tikai loģiski, gan tehniskajā ziņā. Bet labāk visu pēc kārtas.

Civic sedans, kā jau sedans, ir klusāks un šķietami stabilāks. Šķietami, jo hečbeks noteikti nav mazāk stabils. Tomēr pie sedana stūres šāda sajūta pārņem. Kopš seniem laikiem Honda ir lepojusies ar perfektu precizitāti. Ne viena lieka kustības milimetra stūrei, pedāļiem un svirām. Starp citu, par svirām runājot. Tās Honda Civic ir divu veidu un mums izdevās izmēģināt abas – mehānisko un automātu. Droši vien gaumes lieta, bet mēs balsotu par automātu. Ne tikai tāpēc, ka tā ir ērtāk, bet arī degvielas patēriņš mūsu testa braucienu laikā bija zemāks. Ja mehānika pieprasīja tuvāk septiņiem litriem benzīna uz simts kilometriem, tad automātam pietika ar gandrīz sešiem. Iespējams, mehānikas gadījumā provocē iespēja novilkt otro pārnesumu gana ilgi, nejūtot vajadzību pēc trešā. Vismaz pilsētas režīmā.

Honda Civic Sedan 2018 - videoapskats un dažas atziņas! Ar atgriešanos Latvijā!Dizains ir jau cits stāsts. Lai arī Eiropa un Āzija dizaina valodā arvien vairāk saplūst vienotā unisonā, Honda Civic sedan saglabājis uzlecošās saules zemes “odziņu”. Uzsvars tieši uz Civic sedanu, jo citi modeļi vizuāli nav tik izteikti. Atkārtosimies – gaumes lieta! Un tieši tas izceļ šo modeli uz kopējā fona! Viens no testa eksemplāriem bija nokrāsots pelēkā, otrs baltā krāsā. Ar 100 punktu pārsvaru uzvarēja baltā, lai gan arsenālā vēl ir arī zila un sarkana.

Veseli 182 tīrasiņu rikšotāji ir tie, kas padara Honda Civic par nelielu raķeti. Lai gan par nelielu to nenosauksi, jo izmēros Civic pārspējis pat Accord pirmsākumus. Kā jau minējām, ar pārmērīgu apetīti šis modelis nav apveltīts. Kas gan vēl vajadzīgs labam pilsētas vai piepilsētas automobilim?

Iztiksim bez metriem, kilogramiem un citiem cipariem. To bez ēdu atradīsiet Honda pārstāvja mājas lapā. Silts ieteikums – pirms izslēgt šādu iespēju no vēlmju saraksta, to gluži vienkārši vajag izmēģināt! Par to droši var prasīt Honda pārdevējiem. Desmit minūtes pie šā auto stūres var izmainīt viedokli. Un kāpēc šādu iespēju palaist vējā?

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.