Autodroms » Testi

Iepazīstamies ar jauno Škoda Kamiq: kad cena un kvalitāte ir uz viena viļņa!

25 Nov 2019  
Foto: @autodroms.lv
Foto: @autodroms.lv

Ar Škoda markas automobiļiem ilgu laiku AUTODROMS bija pazīstams tikai neklātienē. Cik nu izstādēs redzēts un ārzemju presē izlasīts. Kaut kā sagadījās, ka ne preses relīzes, ne piedāvājumi izmēģinājuma braucienam mūsu pasta kastītē neiebira. Taču nekas nav mūžīgs un jau kādu labu brīdi par Škoda labo slavu rūpējas daudz aktīvāki un atsaucīgāki nozares profesionāļi. Un tā nu arī AUTODROMS Latvijas ceļos un neceļos izbrauca ar jauno Škoda Kamiq.

Tā kā par šo auto tapa iepazīšanās video, droši vien nav vērts to visu atšifrēt rakstu zīmēs. Tehniskos datus, konkrētas cenas un papildopciju sarakstus varat izpētīt oficiālajā pārstāvju lapā. Savukārt mūsuprāt svarīgākais par šo auto izklāstīts nelielā piecu minūšu video sižetā!

Vien varam piebilst, ka šis auto izdevies ļoti pat Latvijai piemērotās proporcijās. izmēros tas ir gana neliels, lai ērti justos pilsētas vājprātā, bet pietiekami liels, lai būtu komfortabls regulāriem izbraucieniem, kas tālāki par simts kilometriem. Pietiekami daudz vietas, labas gaitas īpašības, ērts salons un lieliska skaņas izolācija, ar ko pēdējā laikā bieži vien grēko pat premium klases auto.

Mūsuprāt labs izpētes kandidāts tiem, kas šobrīd ir jauna auto meklējumos. Adekvāta cena tandēmā ar ikdienas auto atbilstošu kvalitāti. Bet vislabāk pieņemt lēmumu ir pašam izmēģināt gan šo, gan citus modeļus!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.