Autodroms » Zvaigžņu auto

Ieskatīsimies skotu aktiera Jūena Makgregora garāžas iemītnieku sarakstā!

3 Apr 2020  

Broken BeetleŠoreiz manu uzmanību piesaistīja fotogrāfija, kurā pie sava Rolls Royce Silver Cloud II redzams triloģijas ‘’Zvaigžņu Kari’’ aktieris Jūens Makgregors ( Ewan Mcgregor). Viņš mūsu autodroma zvaigznājā vēl nebija iemirdzējies. Filmējot 2015. gada  kinolenti ‘’Mordekajs’’ 2014. gadā Makgregora kungs daudz laika pavadīja šādā Rolls Royce Silver Cloud automobilī. Aktieris iemīlēja filmēšanā izmantoto spēkratu un kad filma bija uzņemta, nopirka sev tādu mašīnu. Modelis Silver Cloud II parādījās 1959. gadā un no priekšgājēja atšķīrās ar jaunu 6,230 kubikcentimetru V8 motoru. Dzinējs standartā darbojās pārī ar automātisko pārnesumu kārbu. Auto maksimālais ātrums bija 183 km/h. Rolls Royce Silver Cloud II ražoja no 1959. līdz 1962. gadam. Sudraba mākonis noderēja meitas transportēšanai uz skolu. Jūenam jau sen patikuši senie spēkrati un motocikli. Ļoti siltas jūtas viņam ir pret Volkswagen marku. Pie tā īpaši nopelni ir Makgregora  Volkswagen Beetle automobilim, kurš ražots 1954. gadā. green BeetleUzaugot Skotijā 16 gados VW Beetle bijis pirmais Jūena auto. To, ka zilā 1954. gada ražojuma mašīna, kura iegādāta 2009. gadā mēdza niķoties pierāda bilde, kurā saimniekam jāstumj savs spēkrats. Tāpēc dzinējs tika nomainīts ar elektrisko motoru un Tesla baterijām.  Mīlestība uz VW Beetle ilgst jau kopš bērnu dārza laikiem. Pirmajā bērnudārza dienā tapis foto ar baltu VW Beetle. Savai pirmajai vabolītei nauda krāta strādājot nedēļas nogalēs, viesnīcas virtuvē. Pusaudzis redzams pie zaļa VW Beetle.

Apakšējā foto redzamo 1960. gada Volkswagen Beetle, ar īpašo patinas eksterjeru, aktieris pārdeva eBay 2016. gadā.

Izbraukumiem vienatnē Makgregors izmanto BMW R1150GS Adventure motociklu. Jūens ķēries klāt arī elektrisko motociklu testēšanai un par aizraujošu atzinis Harley Davidson Live Wire.  Visi braucamie tiek uzturēti perfektā kārtībā. Nevar būt ne runas par braukšanu reibumā, jo zvaigzne atmetusi alkohola lietošanu kopš 2008. gada. Pirms tam viņam bijušas problēmas ar ugunīgo dziru.

Vēl pie garāžas iemītniekiem jāmin Ford Mustang, Mini Cooper un kā nu bez moderno laiku hibrīdu pioniera Toyota Prius. Makgregors 2019. gadā izbraucis pat ar Formula E BMW i8 sacīkšu drošības mašīnā.

Rezumējot varam teikt, ka ar Volksvagen Beetle apsēstajam  Jūenam Makgregoram patīk apvienot savā garāžā pagātni ar nākotni.White Beetle

Par VW Beetle vēsturi var izlasīt šeit!

VW BeetleKristiāns Andersons

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.