Autodroms » Izklaide

Īsumā par automobiļu dizainu mūsdienās! Vai tāds vispār eksistē? Uzminiet šos divus modeļus!

19 Nov 2020  

Īsumā par automobiļu dizainu mūsdienās! Vai tāds vispār eksistē? Uzminiet šos divus modeļus!Iepazīstoties ar Ukrainas kolēģu novērojumiem tā vien gribās teikt – vai varētu būt, ka dabā pastāv viens dizaina speciālists uz visiem? To, ka gandrīz katrā automobiļa modelī var atrast līdzīgus otas triepienus ar citiem braucamrīkiem, esam novērojuši jau sen. Tas ir normāli, jo gandrīz visi cenšas pieturēties pie konkrētā laika posma modes tendencēm, raksturīgākajām iezīmēm un pieprasītāko dizaina risinājumu. Arī jebkurā skaņdarbā ir tikai un vienīgi septiņas notis. Cita lieta – kā šīs notis sarindo.

Ukrainas kolēģi nedaudz aplūkojuši nenoliedzamo līdzību starp auto veikalu dārgākajiem plauktiem un apakšējiem. Izrādās, līdzība atrodama diezgan bieži. Piemēram, ja ieskatās Ford Mondeo un Aston Martin purngalos. Citi savilkuši diezgan ciešas paralēles starp Lamborghini Urus un svaigāko Hyundai Tucson, ja abus auto noliek sānskatā.

Vislielāko līdzību dizaina eksperti saskatījuši starp diviem modeļiem, kuru cenas starpība ir diena un nakts. Viens no šiem braucamrīkiem pie mums pagaidām nav pieejams. Tauta gvelž, ka ar laiku būšot versija arī Eiropai. Pagaidām šo auto ražo Zaparožjes automobiļu rūpnīcā un tas varētu maksāt ap 20 000 eiro. Otrs auto arī pie mums ir gana labi pazīstams. Tā vērtība ir tuvāk 50 tūkstošiem eiro.

Šī ir tā reize, kad mums ļoti gribētos pārbaudīt arī jūsu vērību un palūgt uzminēt abus attēlā redzamos auto. balvas nebūs, taču gandarījums par savu vērību noteikti!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.