Autodroms » Auto Ziņas

Ja kāds piemirsis – pēc mēneša startē Ženēvas auto izstāde! Ko šogad piedāvās KIA?

8 Feb 2018  

Ja kāds piemirsis - pēc mēneša startē Ženēvas auto izstāde! Ko šogad piedāvās KIA?Ja citi auto marku pārstāvji izplūst preses relīzēs garos apcerējumos par tādām lietām kā “unikāls”, “revolucionārs”, “neaprakstāma pieredze” un “līdz šim nebijis”, tad Kia savos jaunumos ir īsi, konkrēti un bez lirikas. Būs Ženēvas auto izstāde. Izstādē būs Kia. Kia rādīs jaunumus! Tā varētu būt īsā versija. Garo piedāvājam jūsu uzmanībai!

Jaunais Kia Ceed publiski debitēs 2018. gada Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē. Ceed piecu durvju hečbeks tiks atklāts kopā ar jaunās Ceed ģimenes otru locekli.

Trešās paaudzes Ceed modelis ir veidots, attīstīts un projektēts Eiropā, tam raksturīgas jaunas inovatīvas tehnoloģijas un dzinēji, rūpīgi pārdomāts un mūsdienīgs, atlētisks dizains, kā arī izjustāka braukšanas pieredze.

Jaunais Kia Ceed ir izstrādāts zīmola Eiropas dizaina centrā Frankfurtē. Iedvesmojoties no Stinger dizaina, jaunais Ceed ir ieguvis pašpārliecinātāku izskatu. Ekskluzīvi pielāgotas Eiropas autoceļiem, jaunā modeļa braukšanas un vadāmības īpašības ir pakāpi augstāk nekā tā priekštecim, īpaši attiecībā uz dinamiku, vadītāja iesaisti un izsmalcinātību.

Jaunajam modelim tiek adaptēts arī precizēts nosaukums- cee’d kļūst par Ceed, nostiprinot savu reputāciju kā Eiropas Kopienas automašīna ar Eiropas dizainu (Community of Europe, with European Design).

Eiropā jaunais Kia Ceed pārdošanā nonāks 2018. gada otrajā ceturksnī.

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.