Autodroms » Drošība

Ja nu kādam piemirsies – riepas ar radzēm no 1. maija jāliek garāžā! Kā tās uzglabāt?

2 Mai 2020  

Ja nu kādam piemirsies - riepas ar radzēm no 1. maija jāliek garāžā! Kā tās uzglabāt?Ikdienas dunā pilnīgi iespējams, ka kādam piemirsies – no pirmā maija satiksmē nevar piedalīties ar automobili, kurš apauts ar radžu riepām. Līdz pat rudenim tās glīti jāsakrauj garāžā, šķūnītī vai jebkurā citā vietā, kas nav zem klajas debess vai siltuma avota tiešā iedarbībā.

Speciālisti iesaka sezonas riepas pirms uzglabāšanas rūpīgi nomazgāt vai notīrīt. Iespēju robežās ar neasu instrumentu izņemt protektorā iestrēgušos akmentiņus. Ideālā variantā apstrādāt ar tā dēvēto riepu spīdumu, kuru var iegādāties pie jebkura auto ķīmijas tirgoņa.

Vajadzētu atcerēties, ka riepas jāuzglabā tā, lai tajās neveidotos iespiedumi. Sīkums, taču tas pamatīgi var saīsināt riepas mūžu! Un vēlams neglabāt riepas tur, kur tām tiek klāt kaimiņu runči – pie nākamās riepu montāžas meistari par to būs ļoti pateicīgi!

Visticamāk mūsdienās nav daudz tādu autovadītāju, kuri izvēlas ziemas riepas ar radzēm. Mūsu klimatiskajiem apstākļiem lieliski kalpo Eiropas tipa ziemas riepas bez radzēm. Šāda izvēle ļauj nebūt tik striktam datumu ievērošanā. taču, ja nu reiz tā sagadījies, ka tomēr esat radžu riepu īpašnieks, tad steigšus uz nomaiņu!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.