Autodroms » Auto Ziņas

Jaunais Hyundai Tucson – auto, kas “padarīs traku jebkuru”! Vismaz pēc galvenā dizainera domām.

22 Aug 2019  

Jaunais Hyundai Tucson - auto, kas "padarīs traku jebkuru"! Vismaz pēc galvenā dizainera domām.Pašapziņai jābūt! Ja reiz esi ķēries pie auto ražošanas, tad jāiet tik pa ceļu taisni kalnā augšā un jātic, ka tavs darbs un tā rezultāts ir vislabākais! Laikam tieši tāpēc Hyundai galvenais dizainers paziņojis ārzemju medijiem, ka jaunais Hyundai Tucson padarīšot visus trakus. Dēļ sajūsmas, protams. Dēļ sajūsmas!

Vai tā būs, vai nē – to vēl pagaidām minēt pāragri jo internetā pieejami vien daži foto spiegu izdarītie momentuzņēmumi, kuri tapuši automobiļa testa braucienā pa koplietošanas ceļiem. Lai saprastu, cik lielas izmaiņas tas piedzīvojis, traucē maskēšanās elementi – līmplēve, brezents un dažādi piesedzošie paneļi. Starp brezenta pārsegu vien izlīdusi masīva radiatora reste.

Jaunais Hyundai Tucson - auto, kas "padarīs traku jebkuru"! Vismaz pēc galvenā dizainera domām.Arī par tehniskiem rādītājiem pagaidām informācijas nav. Turklāt, dažādām valstīm tā noteikti būs atšķirīga. Varam vien minēt, bet tā būtu pārlieku nekaunīga spekulācija ar nojausmām.

Lai vai kā, intriga ir un jaunais Hyundai Tucson visticamāk tiešām diezgan jūtami atšķirsies no iepriekšējā. Kā teicis jau minētais galvenais dizainers San Jul Lī – šis krosovers vizuāli ļoti atšķirsies no visiem konkurentiem! Lai nu tā būtu un ar nepacietību gaidīsim jau pirmās oficiālās bildes!

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.