Autodroms » Auto Ziņas

Jaunais Land Rover Defender testos veicis 1,2 miljonus kilometru. Šķiet, būs gana uzticams!

30 Apr 2019  

Jaunais Land Rover Defender testos veicis 1,2 miljonus kilometru. Šķiet, būs gana uzticams!Atzīmējot Pasaules Land Roverdienu, ražotāji ir paziņojuši par saviem plāniem pabeigt jaunā Defenderpraktisko izmēģinājumu noslēdzošo posmu, kas sadarbībā ar Taska dabas aizsardzības fondu norisināsies Kenijas teritorijā.

Taska dabas aizsardzības fonda pārstāvji, kas nu jau 15 gadus ir oficiālie Land Rover partneri, izmēģinās unikālā kamuflāžā tērptu Defenderauto Borana dabas rezervāta apstākļos.

Izmēģinājuma automašīna vedīs smagas kravas, “bridīs” pāri upēm un lauzīs ceļu cauri mežonīgajam apvidum, lai piegādātu nepieciešamos krājumus 14 tūkstošus hektāru plašajā rezervāta teritorijā.

Kad jaunais Defender vēlāk šajā gadā piedzīvos savu publisko debiju, tas būs veicis vairāk nekā 45 tūkstošus individuālu izmēģinājuma braucienu vienos no skarbākajiem šīs planētas apstākļiem. Land Rover konstruktori būs pārbaudījuši izmēģinājuma automašīnas tuksneša svelmē, kur gaisa temperatūra ir virs 50 grādiem, ledainajā Arktikā, kur gaisa temperatūra ir zem mīnus 40 grādiem, un Kolorado štata klinšainajos kalnos 3000 metru augstumā, lai gūtu pilnīgu pārliecību, ka jaunais Defender būs uzticams auto pat vislielākajiem piedzīvojumu meklētājiem.

Tā kā automašīnas uzvedība uz lielceļa tika pārbaudīta un noslīpēta Nirnbergas rūpnīcā Vācijā, bet tās spēja braukt bezceļa apstākļos – Īstnoras (Apvienotā Karaliste) purvainajā apvidū, Dubaijas smilšu kāpās un pa Moābas klinšainajām takām Jūtas štatā, jaunais Defendersaimes pilnpiedziņas pārstāvis solās kļūt par unikālas funkcionalitātes un lieliska komforta un vadāmības apvienojumu.

Jaunais Defender ir konstruēts un izmēģināts Geidonā, Apvienotajā Karalistē, kur darbojas Land Rover projektēšanas, inženierijas un testēšanas centrs. Automašīnas ražošana ir paredzēta nesen atklātajā, ar vismodernākajām iekārtām aprīkotajā, Land Roverrūpnīcā Nitrā, Slovākijā.

Jaunais Land Rover Defender testos veicis 1,2 miljonus kilometru. Šķiet, būs gana uzticams!Nu jau 15 gadus Land Roverir oficiālais Taska dabas aizsardzības fonda sadarbības partneris, kas ir palīdzējis fonda pārstāvjiem nokļūt visattālākajās un nepieejamākajās vietās. Paziņojums par Defender izmēģinājumiem ir tapis, atzīmējot Pasaules Land Rover dienu, kas katru gadu tiek svinēta 30. aprīlī. Tieši šajā dienā 1948. gadā Amsterdamas auto izstādē pirmais Land Rover markas auto piedzīvoja savu debiju pasaules tirgū.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.