Autodroms » Tirgus

Jaunais Lexus ES 300h Latvijā gaidāms jau novembrī

11 Okt 2021  

Jaunais Lexus ES 300h Latvijā gaidāms jau novembrīNākamajā mēnesī Latvijā gaidāms jaunais Lexus ES, kas piedāvā zemākas emisijas, modernu multimediju sistēmu un novatoriskas drošības tehnoloģijas, piemēram, jaunāko Lexus Safety System+ un BladeScan adaptīvo tālo gaismu sistēmu.

Pateicoties 4. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda tehnoloģijai, jaunais ES 300h rada zemākas emisijas nekā ierastās spēka piedziņas. Autovadītāji varēs baudīt augstas kvalitātes meistarību, jaunus apdares materiālus, krāsas un 12,3 collu multimediju skārienekrānu.

“Veidojot jauno ES 300h, mūsu mērķis bija uzlabot piedziņas kvalitāti un vēl vairāk bagātināt sajūtu, ko šis automobilis rada. Papildus klusuma un braukšanas komforta uzlabošanai Lexus optimizēja automobiļa lineāro kustību, piekari un stūrēšanu, liekot tām precīzāk reaģēt uz vadītāja nodomiem. Tā rezultātā tika izveidots patiesi patīkams automobilisjebkuram braucienam,” norāda Lexus Baltic vadītājs Raigo Kaseorgs (Raigo Kaseorg).

Novatorisku drošības tehnoloģiju nodrošina jaunākā Lexus Safety System+ un jaunā BladeScan adaptīvā tālo gaismusistēma (AHS) – pasaulē pirmā no Lexus. Adaptīvās tālās gaismas inteliģenti iespējo un atspējo atsevišķas gaismas diodes katrā lukturī, lai precīzi kontrolētu gaismas sadalījumu. Sistēma izmanto kameru automobiļa augšpusē, lai uztvertu gaismu no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem un vienmērīgi apgaismotu priekšā esošo ceļu, vienlaikus precīzi izvairoties no priekšā vai pretim braucošajiem automobiļiem.

Nosakot etalonu drošības kritērijiem, ES 300h ar Lexus Safety System+, īpaši stingro platformu un 10 drošības spilveniem standarta aprīkojumā ieguva maksimālo 5 zvaigžņu drošības novērtējumu 2018. gada Euro NCAP testa rezultātos.

Uzlabota multimediju un hibrīda sistēma

Jaunā ES 300h ergonomisko salonu papildina jauna krāsu shēma un 12,3 collu multimediju skārienekrāns. Jaunie displeji ir pagriezti par 5 grādiem tuvāk vadītājam un pavirzīti 112 mm uz priekšu, lai uzlabotu redzamību un lietojamību, kā arī aprīkoti ar Lexus Premium navigāciju ar spilgtu 3D grafiku, audio un klimata kontroli.

Lexus Link Multimedia, kas sastāv no īpaši plata 12,3 collu skārienekrāna, tālvadības pieskāriena saskarnes, balss atpazīšanas un viedtālruņu integrācijas funkcijām, piedāvā ātru, viegli lietojamu un saistošu pieredzi. Pārveidojot ESpar savienotu automobili, lietotne Lexus Link palīdz autovadītājiem plānot braucienus, atrast stāvvietu, ieplānot servisa apmeklējumu vai pat uzlabot sava hibrīda braukšanas stilu.

Automobiļa hibrīda sistēma apvieno īpaši efektīvu 2,5 litru Atkinsona cikla četru cilindru benzīna dzinēju ar vieglu un kompaktu elektromotoru. ES 300h 2,5 litru Atkinsona cikla benzīna dzinējs ietver ātras degšanas tehnoloģiju, kas padara to par vienu no visu laiku termiski efektīvākajiem dzinējiem. Tā rezultātā ir sasniegta lielāka jauda, nepalielinot emisijas vai degvielas patēriņu. Kopējā sistēmas jauda ir 218 DIN ZS/160 kW, un degvielas patēriņš kombinētajā WLTP ciklā ir no 5,2 l/100 km.

ES 300h CO2 emisijas ir, sākot no 119 g/km, un tas patērē 5,2 l/100 km (kombinētajā WLTP ciklā), taču lielāko daļu laika tas darbosies nulles emisiju elektromobiļa (EV) režīmā.

Jaunā ES 300h cena sākas ir no 46 300 €.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.