Autodroms » Testi

Jaunais Peugeot 508 SW video apskats – universālis, kurš pārspējis visas cerības!

9 Aug 2019  

Jaunais Peugeot 508 SW video apskats - universālis, kurš pārspējis visas cerības!Pirms iekāpt automobilī, kurš pēc visiem parametriem atbilst praktiski jebkuram Latvijas autobraucējam, pārskrējām ar acu kaktiņu pār citu zemju kolēģu rakstīto. Lai cik tas nebūtu neticami, bet negatīvas atziņas tā arī neatradām. Neatradām, lai gan parasti jebkuram automobilim tiek atrasta mīnusa zīme daudz pārliecinošāk, kā plusiņš. Ja vien neskaita to, ka Latvijā automātiski sāk rēķināt, kādu lietotu auto par šo naudu varētu nopirkt! Bravo!

Tāpēc jau tas ir video apskats, ka svarīgākās lietas izteiktas “dzīvajās bildītēs”. Nebūtu prātīgi to atkārtot vēl arī rakstiski. Vēl jo vairāk, ka mūsdienās ne visi lasa gana tekoši, tāpēc skatīties un klausīties ir daudz ērtāk!

Varam vien piebilst, ka izmēģinājuma braucienā devāmies ar vienu no pārpilnākajām komplektācijām un ar visaugstāko cenu. Ikdienā visticamāk pilnīgi pietiek ar zelta vidusceļu, kurš ir teju uz pusi lētāks. Kas interesanti, ka vizuāli gan no ārpuses, gan salonā izmaiņas ir ļoti niecīgas un tiem, kam galvenais ir izrādīties, nebūt nav jāizvēlas dārgākais.

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.