Autodroms » Auto Ziņas

Jaunais Renault CAPTUR jau pārskatāmā nākotnē. Vai tas saglabās līdera pozīcijas Eiropā?

4 Jūl 2019  

Jaunais Renault CAPTUR jau pārskatāmā nākotnē. Vai tas saglabās līdera pozīcijas Eiropā?Pirms pavisam neilga laika AUTODROMS Portugālē iepazinās ar jaunās paaudzes Renault Clio, kas pirmizrādi piedzīvoja martā Ženēvas auto izstādē, bet starptautiskos žurnālistu testa braucienus tikai tagad. Tirdzniecībā tas nonāks vien tuvāk ziemai. Taču divas dienas ar jauno Clio lika saprast, ka ar to vien Renault mierā neliksies un pārmaiņas gaida teju visu modeļu klāstu!

Captur ir pionieris pilsētas SUV tirgū un, kopš nākšanas klajā 2013. gadā, tas pārdots 1,2 miljonos eksemplāru. Captur strauji kļuva par pārdotāko auto savā segmentā gan Francijā, gan Eiropā. Pērn tas saglabāja šo pozīciju, visā pasaulē pārdodot vairāk nekā 230 000 automašīnas.

Tirgū, kurā šobrīd valda sīva konkurence, jaunais Captur spējis atklāt sevi no jauna, tajā pašā laikā nostiprinot identitāti, kas nesusi šos panākumus. Tas ir transformējies, iegūstot jaunas SUV aprises, kas ir gan atlētiskas, gan dinamiskas. Saglabājot savu modularitāti, tas kļuvis vēl saistošāks – pateicoties revolūcijai salonā, Captur nonācis jaunā tehnoloģiju un kvalitātes dimensijā. Šīs automašīnas aprīkojums konkurē ar jebkuru augstākā segmenta modeli.

Jaunais Renault CAPTUR jau pārskatāmā nākotnē. Vai tas saglabās līdera pozīcijas Eiropā?Jaunais Captur ir daļa no Renault Drive the Future (2017-2022) stratēģiskā plāna, kurā tas ir viens no galvenajiem modeļiem.

Captur ir svarīga loma starptautiskā līmenī, jo tagad tas patiesi ir globāls produkts. Captur tiek pārdots ikvienā kontinentā, un jaunais modelis tiks ražots Ķīnā, kas ir stratēģisks Renault reģions. Katrā tirgū tagad tam ir vienots nosaukums, un šis auto būs pieejams zem Renault zīmola arī Dienvidkorejā.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.