Autodroms » ŠODIEN SVARĪGĀKAIS

Jaunais Toyota RAV4 – video apskats un aktuālākā informācija. Palīgs jaunu auto meklētājiem!

13 Mai 2019  
Foto: @autodroms.lv
Foto: @autodroms.lv

Bija laiki, kad pat dažas skopas rindiņas par jaunu modeli vai modeļa paaudzi tika uzņemtas kāri un ar lielu interesi. Mūsdienās informācija pieejama lielos apmēros un visās iespējamās valodās. Tāpēc AUTODROMS tikai iepazīstinās ar jaunāko Toyota RAV4 un visu pārējo meklējiet paši.

Pirmās ziņas par Toyota RAV4 izskanēja 1994. gadā, kad tika uzsākta šā modeļa ražošana. Nākamā gada pavasarī pie pircējiem nonāca pirmie neliela izmēra apvidnieki, kuri diezgan strauji iekaroja autobraucēju sirdis visā pasaulē. Kā jau nelielu izmēru braucamrīks, tas vispirms nonāca Eiropas tirgū un tikai pēc pus gada aizceļoja pie lielo auto cienītājiem uz Ameriku. Nu, 2019. gadā visi kopā piedzīvojam šā modeļa piekto paaudzi.

Vai atceraties, kāds šis auto izskatījās toreiz, 1995. gadā? Šodien tas izskatītos neveikls un smieklīgs, taču toreiz tas ātri kļuva par daudzu autovadītāju sapni. Vēl jo vairāk, ka tam pa pēdām sekoja vecākā un lielākā brāļa Land Cruiser slava. Tātad, arī mazuļa veiktspējai jābūt labai. Tāda tā bija toreiz un ir arī mūsdienās.

NOSKATIES VIDEO:

Tā kā mūsdienās Toyoata un hibrīds ir kļuvis teju vai viens vesels, tad arī AUTODROMS testa automobilis aprīkots tieši ar šādu spēka iekārtu – 2,5 litru benzīna motoru un elektrisko sistēmu, kas kopā nodrošina 222 zirgspēku jaudu. Lai arī šis nav dragreisa modelis, jauda ir vairāk kā pietiekama patīkamam, dinamiskam un drošam braucienam. Turklāt degvielas patēriņš nu jau sen ne mazajam automobilim ir plus mīnus ap sešiem litriem benzīna uz simts nobrauktiem kilometriem. Tiesa gan ražotājs pats paredz 4,4 litrus uz simta.

Jaunais Toyota RAV4 - video apskats un aktuālākā informācija. Palīgs jaunu auto meklētājiem! IMG_9520 IMG_9521Starp citu, sliktas ziņas dīzeļu faniem. RAV4 modelim Toyota pilnībā atteikusies no šī dzinēja un nu modelis būs pieejams vien benzīna un hibrīda izpildījumā.

Ja runājam par cenu, tad tā sākas ar 24 000 eiro, kas nav kosmoss vidēja izmēra SUV klases automobilim. Protams, tā ir cena bāzes komplektācijai un divu litru benzīna dzinējam. Labā komplektācijā ar hibrīdu cena svārstās no 32 līdz 26 tūkstošiem. Tieši tāds trāpījies mums – nedaudz zem pašas vērienīgākās komplektācijas un komforta paketes.

Auto ir intuitīvs, paklausīgs lielākā ātrumā uz asfaltēta ceļa un gana veiktspējīgs ārpus asfalta. Varbūt ne gluži dziļā purvā, bet uz izdangāta lauku ceļa pilnīgi noteikti. Ērta sēdpozīcija, pārskatām panelis un viegli “atkožamas” pogas un podziņas. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc šo auto iecienījis daiļais dzimums.

Jaunais Toyota RAV4 - video apskats un aktuālākā informācija. Palīgs jaunu auto meklētājiem!Protams, nekas uz šīs pasaules nevar būt ideāls. Tāpēc ir arī kāds sarūgtinājums. Bija patiesi lielas cerības, ka jaunākās paaudzes RAV4 tiks pie spējīgākas skaņas izolācijas kā priekšgājēji. Diemžēl te vēl konstruktoriem būtu kur piestrādāt. Jāpiebilst, ka šeit nav runa par dzinēja skaņu, kas hibrīdam pati par sevi ir niecīga un brīžiem nav nemaz. salonā labi atbalsojas riteņu nolasītās ceļa skaņas un gar sānu spoguļiem plūstošā gaisa plūsma.

Zinot, ka izmēros RAV4 ir pilnībā pārvērties no kompaktklases eksemplāra par stabilu vidējo klasi, RAV4 varētu būt lieliska izvēle tiem, kam noteicošākais nav biedēt apkārtējos ar gabarītiem. Lielisks ģimenes auto tiem, kas dzīvo ārpus pilsētas vai bieži dodas aktīvā atpūtā pie dabas. Labs auto mājsaimniecēm, kam vīrs ne labprāt izsniedz sava Land Cruiser atslēgas. galu galā arī visnotaļ pieklājīgs darba auto, ja darbs saistīts ar izbraucieniem ārpus pilsētas.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.