Autodroms » Sports

Kā mūsējiem FIA pasaules rallijkrosa čempionātā Barselonā gāja? Labi gāja!

15 Apr 2018  
Foto: Tom Banks

Foto: Tom Banks

Trešajā kvalifikācijas kārtā Jānim Baumanim padevās teicams starts, taču turpinājumā sekoja sitiens no Žeroma Grožē-Žanina, kur tika zaudēts laiks un līdera gods. Atlikušā brauciena daļa izdevās veiksmīga un pēc francūža soda Baumanis ieņēma sesto vietu.

Pēdējais kvalifikācijas brauciens Jānim nebija tik veiksmīgs un sausā trasē nācās atzīt vairāku tiešo konkurentu pārākumu, kā rezultātā tika ieņemta 11. vieta, kas ļāva pusfinālam kvalificēties astotajā pozīcijā.

Pusfināla brauciens iesākās ar pamatīgu grūstīšanos ar konkuentiem, tomēr Jānim Baumanim izdevās iespraukties 3. vietā. Pēc došanās džokera sekcijā nācās piekāpties Niklasam Gronholmam un Sebastianam Lēbam, kuru gan Jānis uzreiz apdzina. Priekšā braucošo Timiju Hansenu piemeklēja problēmas, tomēr izvairīšanās no viņa mašīnas lika samazināt ātrumu, kā rezultātā finišs tika sasniegts 4. vietā, soli aiz fināla.

Kā mūsējiem FIA pasaules rallijkrosa čempionātā Barselonā gāja? Labi gāja!Pēc čempionāta pirmā posma Barselonā Jānis Baumanis ar 12 punktiem kopvērtējumā ieņem astoto pozīciju.

Artis Baumanis dienu uzsāka ar mierīgu un kontrolētu braucienu, kas ceturtajā kvalifikācijas kārtā ļāva ierindoties piektajā vietā, bet, pateicoties lieliskam sniegumam pirmajās kārtās, kopējā ieskaitē kvalifikācija tika noslēgta pirmajā vietā.

Pusfinālu Artis uzsāka no pirmās starta pozīcijas un vadību no rokām neizlaida ne mirkli. Tīra trase priekšā ļāva Artim džokerapli atlikt līdz pēdējam brīdim un lielisks ātrums visa brauciena garumā ļāva kvalificēties finālam pirmajā starta rindā.

Lielisks starts finālā ļāva nonākt priekšā Džimmijam Terpereau. Nākamo apļu laikā tika pamazām iekrāts pārsvars un ar identisku stratēģiju pusfinālam Artis Baumanis rūtoto finiša karogu sasniedz pirmajā vietā, kas ļāvis Barselonā sasniegt maksimumu – 30 punktus.

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.