Autodroms » Dažādi

Kā pašu spēkiem cīnīties pret auto virsbūves skrambām? Praktiski video padomi darboties gribošajiem!

18 Jūl 2019  

Kā pašu spēkiem cīnīties pret auto virsbūves skrambām? Praktiski padomi darboties gribošajiem!Tautā runā, ka katram jādara savs darbs – zobārstam jālabo zobi, kurinātājam jākurina krāsnis, priekšniekiem jātaisa svarīgs ģīmis un automehāniķiem jālabo automobiļi. Šķietami loģiski. Taču… Ir lietas, kuras reizēm sagribas izdarīt pašam – iztīrīt zobus, iekurināt kamīnu, pastaigāt ar svarīgu ģīmi vai padarboties ap savu auto. Ja abas rokas nav kreisās un vēlēšanās ir gana liela, tad nav iemesla sev šo prieku aizliegt!

Re:TV raidījuma AUTODROMS sižets, kas tapis sadarbībā ar uzņēmumu un veikalu tīklu RADEX, šoreiz par to, kā pašu spēkiem novērst nelielas skrambas, švīkas vai pat traumas. Visticamāk, šī nav video instrukcija. Šis ir iedvesmas avots un virziens, kur iegūstams viss nepieciešamais. Un kārtējais atgādinājums, ka uzdot jautājumus nav kauna lieta, bet radošuma izpausme.

Ļausim RADEX profesionāļiem palīdzēt. Palīdzēt izvēlēties materiālus, pieskaņot krāsu un sniegt vērtīgus padomus. Tas ir viņu ikdienas darbs. Savukārt mums ir iespēja pēc iespējas labāk izdarīt to, ko esam nolēmuši!

NOSKATIES VIDEO:

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.