Autodroms » Tehnoloģija

Kā viedais pulkstenis var palīdzēt ikdienas autobraucējam? Izmēģinam Huawei Gt2 e!

14 Mai 2020  

Kā viedais pulkstenis var palīdzēt ikdienas autobraucējam? Izmēģinam Huawei Gt2 e! Runājot par viedajiem rokas pulksteņiem, mēs parasti liekam akcentu uz sportu. Iespējams tieši tāpēc daudzi šādām ierīcēm pat nepievērš uzmanību. Viena lieta no rīta apskriet rajonam un desmit reizes pievilkties pie stieņa, cita – sastādīt treniņu plānus, grafikus un sekot līdzi katram spertajam solītim. Taču droši vien novērtējam šīs ierīces iespējas par zemu.

Gan teorētiski, gan praktiski viedais pulkstenis ir piemērots ikvienam – autobraucējiem, gados vecākiem cilvēkiem, tiem, kam švaka veselība un pat grūtniecēm. Tā kā mēs esam autobraucēji, tad galvenais akcents tieši uz to.

Nevaram apgalvot, ka visi viedie rokas pulksteņi ir vienādi un sniedz vienu un to pašu informāciju, taču mūsu izmēģinātais Huawei Gt2 e autobraucējam ir vairāk kā piemērots. Tāpēc visi aicināti noskatīties nelielu video par šīs ierīces priekšrocībām. Pieļaujam domu, ka ne mazums mūsu lasītāji izvēlēsies drošību šāda pulksteņa izskatā. Vēl jo vairāk, ka arī cenas ziņā te nav runa par kosmosu!

NOSKATIES VIDEO:

 

Komentāri:

Ierakstiet savu komentāru, vai trackback atgriezieties sākumā. Jūs varat subscribe to these comments ar RSS.

Esiet draugi. Lūdzu ievērojiet pieklājību. Iztiksim bez spama.